powrót do listy

Jak odnieść sukces na zbiórce pieniędzy na leczenie psa?

Niezależnie od tego, czy zbierasz pieniądze po raz pierwszy, czy jesteś weteranem w tej dziedzinie, ustalenie jasnych celów pozyskiwania pieniędzy zaprowadzi cię do sukcesu.

Posiadanie zdefiniowanego planu działania i pozyskania funduszy, ułatwia zaprojektowanie zbiórki pieniędzy. Kiedy już zdecydujesz, co mają robić Twoi zwolennicy, Twoje prośby będą jasne i oczywiste.

Pozwól, aby Twoje cele związane ze zbieraniem funduszy kierowały Twoją strategią.

Opis zbiórki może być różny w zależności od tego, czy szukasz stałych darczyńców, czy może Twoim zamiarem jest zebranie jednorazowych wpłat.

Po ustaleniu i zdefiniowaniu celów pozyskiwania funduszy możesz nakreślić kroki potrzebne do ich osiągnięcia. Pomyśl o zadaniach, które trzeba będzie wykonać, aby osiągnąć zwycięstwo na zbiórce dla futrzaka potrzebującego pomocy. Następnie skup swój czas i energię na wykonaniu tych zadań.

Pomoże ci to osiągnąć zaplanowany cel. Ale najpierw musisz określić, jakie są te cele i jak będziesz je mierzyć.

 

Szybkie zbieranie pieniędzy dla zwierząt

1. Zbierz określoną kwotę pieniędzy

Zwykle jest to główny cel zbierania funduszy zarówno przez organizację non-profit, jak i osoby prywatne. Chociaż wszystkie inne cele są ważne, głównym celem każdej inicjatywy pozyskiwania funduszy jest właśnie chęć zebrania potrzebnych pieniędzy. Upewnij się, że ten cel jest realistyczny i dostosowany do Twojej zbiórki pieniędzy. 

Jeśli utworzyłeś zbiórkę, aby zebrać pieniądze na operację psa, podziel przewidywane koszty, aby określić potrzebną kwotę. Z drugiej strony, jeśli zbierasz fundusze dla swojej organizacji non-profit, wykorzystaj wcześniejsze zbiórki pieniędzy, aby oszacować faktyczną kwotę, którą chcesz zebrać. Przeczytaj 11 wskazówek, które pomogą ci napisać dobry opis do zbiórki na zwierzęta, aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących opisu twojej zbiórki.

 

2. Pozyskuj nowych zwolenników

Innym głównym celem fundraiserów jest pozyskanie nowych zwolenników. Pamiętaj, aby udostępnić swoją zbiórkę w mediach społecznościowych. Może się to wydawać oczywiste, ale warto o tym pamiętać podczas planowania działań. Zaplanuj, w jaki sposób Twoja zbiórka pieniędzy zostanie przedstawiona organizacji pomagającej zwierzętom i potencjalnym darczyńcom w mediach społecznościowych. Chcesz znaleźć sposób, aby przybliżyć ludzi do twojej zbiórki pieniędzy? Przeczytaj na NaszeFutrzakiJak prosić o darowizny online? Zbiórki na zwierzętaaby uzyskać szczegółowe wskazówki.

 

3. Zwiększ świadomość

Często celem pozyskiwania funduszy jest poszerzanie świadomości na temat twojej sprawy, projektu lub marki, dla której zbierasz pieniądze. Zwiększenie świadomości pomnoży liczbę osób, które pomogą i zaangażują się w Twoją zbiórkę pieniędzy dla futrzaka. Nie każdy zostanie darczyńcą na twojej zbiórce, ale każdy może ci pomóc ją rozpowszechniać i szukać nowych zwolennikówi. Jeśli chcesz, aby nowe osoby mówiły o Twojej zbiórce lub organizacji, na którą zbierasz pieniądze, znajdź kreatywne sposoby rozpowszechniania informacji o zbiórce. Zapoznaj się z naszym wpisem w serwisie Jak rozkręcić zbiórkę w mediach społecznościowych, aby zebrać więcej pieniędzy aby uzyskać potrzebne informacje.

 

Dodatkowe cele zbiórki pieniędzy dla zwierząt

1. Rozwijaj więzi społeczne

Mniej oczywistym celem jest wzmocnienie istniejących więzi społecznych lub rozpoczęcie ich kultywowania. Strategiczne jest rozwijanie pewnych więzi między zwierzakiem lub organizacją, na jaką zbierasz pieniądze a społecznością. Znajdź swój własny sposób, aby ludzie zainwestowali w Twoją sprawę swój czas i pieniądze. Spraw, aby poczuli, że są częścią twojej zbiórki, a będziesz mieć oddanych zwolenników.

 

2. Dziękuj darczyńcom za wpłaty

Ten cel może być ważniejszy niż myślisz. Po zdobyciu licznej grupy zwolenników możesz zastanowić się jak zachęcić ich do ponownego przekazania darowizny. Aby uzyskać pomoc w znalezieniu właściwych słów na wyrażenie wdzięczności za wpłaty, przeczytaj nasz wpis Jak napisać podziękowanie dla darczyńców?

 

3. Rozwijaj swoją bazę e-mailową

Ten cel może być bardziej odpowiedni dla organizacji non-profit lub firm zbierających fundusze w celu wzmocnienia ich korporacyjnych inicjatyw charytatywnych. Możesz dodać ten punkt do swojej listy rzeczy do zrobienia: poszerzanie listy e-mailowej. Te e-maile można wykorzystać później, aby ponownie zaangażować do wpłat i udostępniania zbiórki przez swoich zwolenników. Sprawdź nasz wpis Najważniejsze wskazówki dotyczące zbierania pieniędzy na zwierzęta

 

Buduj solidny fundament

W przypadku Twojej zbiórki pieniędzy dla zwierząt, możesz mieć jeden lub kilka z tych celów. Ważne jest, aby zdecydować jakie cele Ty będziesz realizował, a następnie na tej podstawie będziesz mógł stworzyć swój plan działania.

 

Śledzenie Twoich postępów

Każdy cel wymieniony powyżej ma wymierny wynik, który warto śledzić. Dlaczego ważne jest śledzenie swoich celów? Pomaga zrozumieć, co działało najlepiej i było najbardziej skuteczne dla pozyskania darowizn. 

Aby zmierzyć swoje cele, musisz zarejestrować niezbędne informacje zarówno przed zbiórką pieniędzy, jak i po niej. Na przykład, jeśli chcesz powiększyć swoją bazę e-mailową, upewnij się, że znasz liczbę osób, które znajdują się w Twojej bazie, zanim rozpocznie się zbiórka pieniędzy. Następnie, gdy zbiórka pieniędzy zostanie zamknięta, policz ponownie ilość adresów email, aby móc porównać wyniki. To może ci się przydać do twojej kolejnej zbiorki dla zwierząt.

Rozpocznij zbiórkę pieniędzy

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Najnowsze

Akcesoria dla zwierząt – poradnik zakupowy

10 najpopularniejszych ras psów w 2024

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Prosto z gangu słodziaków - Lubek szuka domu!

Roczny Rydzyk, niekonfliktowa psina do adopcji