powrót do listy

Jak założyć konto NaszeFutrzaki i zebrać pieniądze na leczenie psa lub kota

Prawdopodobnie widziałeś wiele stron zbiórek pieniędzy na potrzebujące zwierzęta z różnych powodów. Czasami jest to słodka historia a czasami wielka tragedia. Jeśli zastanawiasz się, jak zebrać pieniądze na leczenie swojego psa, kota lub konia, załóż konto NaszeFutrzaki.

człowiek i pies

Jak założyć konto NaszeFutrzaki i zebrać pieniądze?

NaszeFutrzaki to największa zwierzęca platforma crowdfundingowa ze społecznością ponad 100 tysięcy darczyńców.

NaszeFutrzaki zmienia sposób, w jaki ludzie pomagają zwierzętom. Dzięki NaszeFutrzaki możesz łatwo zebrać pieniądze dla swojego futrzaka, psa, lub kota swojej rodziny lub dla organizacji, która pomaga zwierzętom, więc załóż konto naszefutrzaki i zbieraj pieniądze.

Dowiedz się, do czego możesz używać NaszeFutrzaki podczas tworzenia konta naszefutrzaki, jak stworzyć naprawdę skuteczną zbiórkę i poznaj inne wskazówki dotyczące sukcesów zbiórek pieniędzy na zwierzęta.

 

1. Do czego mogę używać konta NaszeFutrzaki?

NaszeFutrzaki to platforma crowdfundingowa, która umożliwia przekazywanie pieniędzy osobom, które proszą o pomoc na zwierzęta. W przeciwieństwie do darowizny na rzecz organizacji, pieniądze trafiają bezpośrednio do właściciela zbiórki.

Możesz używać NaszeFutrzaki do wszystkiego. NaszeFutrzaki może również zbierać pieniądze dla Twojej ulubionej organizacji charytatywnej pomagającej futrzakom.

Większość ludzi korzysta z NaszeFutrzaki, aby zebrać pieniądze na leczenie lub operację swojego ukochanego psa lub kota lub dla swojej ulubionej organizacji zajmującej się zwierzętami.

Zbiórka dla zwierząt NaszeFutrzaki może dotyczyć tego wszystkiego, od kosztów leczenia, operacji, kosztów edukacji, podróży, psich spotkań integracyjnych, po organizację wydarzeń związanych ze zwierzętami, dogtrekkingu i innych inicjatyw na rzecz zwierząt.

Pomagamy ludziom takim jak Ty pomagać zwierzętom.

 

CZYTAJ TAKŻE!!!

Jak odnieść sukces na zbiórce pieniędzy na leczenie psa?

10 pomysłów na szybkie zebranie pieniędzy na leczenie psa lub kota

Najważniejsze wskazówki dotyczące zbierania pieniędzy na zwierzęta

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Najnowsze

Akcesoria dla zwierząt – poradnik zakupowy

10 najpopularniejszych ras psów w 2024

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Prosto z gangu słodziaków - Lubek szuka domu!

Roczny Rydzyk, niekonfliktowa psina do adopcji