powrót do listy

5 gotowych wzorów, dzięki którym poprosisz o wpłaty na zbiórkę na psa lub kota

Proszenie innych o pomoc może być trudne, ale ludzie UWIELBIAJĄ pomagać zwierzętom! Jak znaleźć właściwy opis? …właściwe słowo? Czy słowa są inne, gdy prosisz  o darowizny na zbiórkę bezpośrednio w e-mailu, a inne gdy prosisz w poście na Facebooku? Na szczęście nasi profesjonalni copywriterzy są  całkiem dobrzy  w dobieraniu odpowiednich słów do twojego opisu zbiórki pieniędzy na leczenie psa lub kota. Historia Twojego zwierzaka będzie wyjątkowa, ale miejmy nadzieję, że te przykłady przybliżą Cię o krok do osiągnięcia celu zbiórki.

 

E-MAIL DO RODZINY I BLISKICH PRZYJACIÓŁ

Wsparcie ze strony rodziny i bliskich przyjaciół na początkowym etapie zbiórki jest jednym z najważniejszych kroków, aby uzyskać jak największą pomoc w opłaceniu rachunków za weterynarza — ich wsparcie może być tym, co zainicjuje zbiórkę dla zwierzęcia, dzięki czemu będziesz mógł opłacić pierwsze rachunki za weterynarza.

Co sprawia, że ​​ludzie rozumieją, że potrzebujesz pomocy w opłaceniu weterynarza?

 Z tej grupy prosisz swoją rodzinę i bliskich przyjaciół o dwie rzeczy:

 1. Prosisz o chociaż  niewielką darowiznę  na rzecz zbiórki Twojego zwierzaka

 2. Prosisz ich,  aby podzielili się  Twoją zbiórką z innymi – udostępnianie to dla Ciebie mnożnik

Chociaż najłatwiej jest wysłać jedną wiadomość e-mail lub wiadomość sms do wszystkich osób, osobista wiadomość oddzielnie do każdej osoby wraz z linkiem do Twojej zbiórki jest bardziej znacząca i prawdopodobnie zachęci go do pomocy.

Aby pomóc Ci zacząć, oto szablon  gotowy do użycia (po prostu skopiuj i wklej!):

Temat: Proszę rozważyć wsparcie mojej kampanii NaszeFutrzaki, aby pomóc w opłaceniu leczenia {tu wstaw imię swojego zwierzaka}.

Drogi {wstaw tutaj imię i nazwisko},

Niedawno rozpocząłem zbiórkę pieniędzy na stronie NaszeFutrzaki, aby pomóc mi opłacić rachunki za weterynarza {tu wstaw imię swojego zwierzaka}. Wybrałam NaszeFutrzaki, ponieważ zapewniłoby to tych, którzy chcą mnie wesprzeć, że tylko ja mogę przeznaczyć zebrane pieniądze na leczenie mojego kochanego {tu wstaw imię swojego zwierzaka} i tylko na wydatki związane z opieką weterynaryjną.

Nie będę tutaj w pełni przepisywać mojej zbiórki, aby oszczędzić wam konieczności dwukrotnego czytania tego samego — poniżej znajduje się link do opisu mojej zbiórki i powodu, dla którego potrzebuję waszej pomocy. Próbuję zebrać {wstaw tutaj kwotę, jaką musisz zebrać} do {wstaw datę kiedy musisz opłacić rachunki za weterynarza}. Twoja darowizna może pomóc mi w opłaceniu rachunków za weterynarza.

Link do mojej zbiórki: {skopiuj i wklej adres URL swojej zbiórki}

Jeśli czujesz to w swoim sercu, pomyśl o darowiźnie na wsparcie mojej zbiórki. Jeśli nie możesz, to i tak Cię rozumiem i doceniam. Niezależnie od tego, czy udostępniłbyś dalej moją zbiórkę na swojej stronie na Facebooku? Na stronie mojej zbiórki znajduje się link do łatwego udostępnienia pod powyższym linkiem.

Doceniam twoje wsparcie i będę Cię informować o moich postępach i aktualizacjach mojej zbiórki, które wyślę e-mailem i SMS-em do osób śledzących moje postępy.

Z poważaniem,

{wstaw swoje imię}

 

POST NA FACEBOOKU NA WŁASNEJ STRONIE

Posty na Facebooku są czasami łatwe do przeoczenia – ludzie są zajęci oglądaniem dzieci i okropnych politycznych memów. Ale zdjęcia i historie o twoim zwierzaku przebiją wszystkie inne posty w mediach społecznościowych. Twoim celem jest mocno wyróżnić swój post i liczyć na to, że Twoi bliscy udostępnią ją swoim znajomym. Przy 170 milionach użytkowników udostępnianie na Facebooku daje największą szansę na dotarcie do największej liczby osób. 

 

Szybkie porady:

 1. Użyj przycisku udostępniania na stronie zbiórki, aby upewnić się, że podgląd kampanii wyświetla się w Twoim poście na Facebooku.

 2. Nie zapomnij  udostępnić swojego posta .

 Co przekazać? Oto początek!

Niedawno rozpocząłem zbiórkę pieniędzy na stronie NaszeFutrzaki, aby pomóc mi opłacić rachunki za weterynarza {tu wstaw imię swojego zwierzaka}. Proszę przekaż darowiznę i podziel się moją zze znabiórką ze znajomymi — nawet 10-20 zł będzie dla nas znaczącym wsparciem. Wybrałam NaszeFutrzaki, ponieważ to najlepsza platforma zbiórek pieniędzy dla zwierząt.

Jak niektórzy z Was wiedzą, {wstaw więcej szczegółów dotyczących stanu Twojego zwierzaka}. Pomimo moich najlepszych starań, potrzebuję pomocy osób z mojego otoczenia, aby opłacić część jego/jej rachunków weterynaryjnych. Mój kwota pieniędzy do pozyskania to {wstaw swoją kwotę do pozyskiwania pieniędzy}, którą próbuję zebrać do {wstaw datę koniecznego opłacenia rachunku u weterynarza}. Pamiętaj, Twoja darowizna może pomóc mi w opłaceniu rachunków za weterynarza.

Z góry dziękuję za wsparcie!

Nie zapomnij udostępnić mojej zbiórki pieniędzy na swoim profilu i na swojej stronie!

 

POST NA FACEBOOKU W GRUPIE NA FACEBOOKU, DO KTÓREJ NALEŻYSZ

Grupy na Facebooku to świetny sposób na dotarcie do ludzi takich jak Ty. Członkowie grup mają wspólne zainteresowania i często mogą być bliżsi zrozumienia Twojego problemu związanego z kosztami leczenia psa lub kota,  niż twoja najbliższa rodzina i przyjaciele. Grupy często gromadzą wsparcie dla swoich członków, którzy przechodzą przez trudny okres opieki nad chorym psem lub kotem.

 

 Szybkie porady:

 1. Użyj przycisku udostępniania na stronie zbiórki, aby upewnić się, że podgląd zbiórki wyświetla się w Twoim poście na Facebooku.

 2. Nie zapomnij  udostępnić swojego posta.

 3. Skontaktuj się z administratorami grupy, aby upewnić się, że Twój post nie narusza zasad grupy.

Oto początek posta w grupie (bardzo podobny do Twojego posta na własnej stronie na facebooku):

Niedawno rozpocząłem zbiórkę pieniędzy na stronie NaszeFutrzaki, aby pomóc mi opłacić rachunki za weterynarza {tu wstaw imię swojego zwierzaka}. Rozważ proszę przekazanie darowizny oraz podzielenie się moją historią ze znajomymi — nawet 10-20 zł będzie dla nas bardzo ważne. Wybrałam NaszeFutrzaki, ponieważ zapewni to tych, którzy chcą mnie wesprzeć, że tylko ja mogę zbierać pieniądze i tylko na wydatki związane ze zwierzętami.

Jak niektórzy z Was wiedzą, {wstaw więcej szczegółów dotyczących stanu Twojego zwierzaka}. Pomimo moich najlepszych starań, potrzebuję pomocy osób z mojego otoczenia, aby opłacić część jego/jej rachunków weterynaryjnych. Kwota, jaką muszę zebrać to {wstaw kwotę zbiórki tutaj}, który próbuję zebrać do {wstaw datę kiedy musisz opłacić weterynarza}. Doceniam twoje wsparcie i wiem, że twoja darowizna może pomóc tylko w opłaceniu rachunków za weterynarza.

Z góry dziękuję za wsparcie!

Nie zapomnij udostępnić mojej zbiórki pieniędzy na swoim profilu i na swojej stronie!

 

POST NA TWITTERZE

Twitter może być doskonałym miejscem do przyciągnięcia uwagi osób, które aktywnie śledzą koty lub psy czy inne futrzaki. Twitter to miejsce, w którym można przekazać krótką i konkretną wiadomość o długości 280 znaków, aby przyciągnąć czyjąś uwagę.

Szybkie porady:

 1. Użyj przycisku udostępniania na stronie swojej zbiórki, aby upewnić się, że podgląd zbiórki pojawi się na Twoim Twitterze.

 2. Nie zapomnij podać rasy swojego zwierzaka, aby ułatwić znalezienie zbiórki.

 Jeśli nie możesz nic wymyśleć, spróbuj tego:

Wesprzyj moją zbiórkę NaszeFutrzaki, aby pomóc w opłaceniu leczenia {wpisz imię swojego futrzaka}. Dowiedz się więcej na stronie mojej zbiórki {wstaw adres URL tutaj}. Dziękuję za wsparcie! 

 

E-MAIL DO TWOICH LOKALNYCH MEDIÓW

Zdziwiłbyś się, jak często reporterzy z twoich lokalnych mediów są zakłopotani w poszukiwaniu dobrej histori. Historia twojego zwierzaka często może być powodem do „dobrego samopoczucia” w wieczornych wiadomościach, a ludzie uwielbiają oglądać zwierzęta w wiadomościach i im pomagać. Zazwyczaj na stronie internetowej stacji telewizyjnej czy stronie internetowej lokalnych mediów, można znaleźć informacje kontaktowe lokalnych dziennikarek i dziennikarzy.

Szybkie porady:

 1. Twoja historia jest DUŻO bardziej wiarygodna, jeśli Twoja wiadomość dotyczy stanu Twojego zwierzaka, a nie reklamy zbiórki dla zwierząt.

 2. Nie zniechęcaj się, jeśli Twoja zbiórka schodzi na dalszy plan w stosunku do ważnego lokalnego wydarzenia. Spróbuj ponownie za kilka dni.

 3. Pamiętaj, aby podać swoje dane kontaktowe w wiadomości e-mail, aby reporter mógł się z Tobą skontaktować w celu uzyskania większej ilości informacji.

Chociaż pisanie wiadomosci do lokalnych mediów może wydawać Ci się kłopotliwe i zawstydzajace, oto coś gotowego do wypróbowania:

Temat: Lokalny {wstaw gatunek swojego zwierzaka, np. pies, kot, koń} walczący {wstaw tu stan swojego zwierzaka, np. z nowotworem}

Witam, mieszkam w miejscowości {wstaw nazwę swojego miasta} i wiem, że historia mojego {tutaj wpisz gatunek swojego zwierzaka} może być interesująca dla Pana/Pani odbiorców. {tu wpisz imię swojego zwierzaka} walczy z {tutaj wpisz stan swojego zwierzaka} i chcę podzielić się jego historią z innymi właścicielami zwierząt. {wstaw tutaj inne unikalne elementy Twojej historii leczenia futrzaka}.

Możesz się ze mną skontaktować, korzystając z poniższych danych kontaktowych.

Z poważaniem,

{wstaw swoje imię}
{wstaw swój numer telefonu}
{wstaw swój adres e-mail} 

Czytaj więcej na NaszeFutrzaki:

 

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Najnowsze

Akcesoria dla zwierząt – poradnik zakupowy

10 najpopularniejszych ras psów w 2024

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Ostatnie ogłoszenia

Nakolankowa Hania, wesoła, radosna sunia

Dalia - psi anioł cudowna suczka