powrót do listy

3 szybkie i łatwe sposoby na zebranie pieniędzy na operację psa lub kota

 | 4 minuty czytania

Niewiele rzeczy zaskakuje nas bardziej niż wiadomość, że ukochany zwierzak nagle potrzebuje poważnego leczenia lub operacji. Gdyby nie wysokie koszty opieki weterynaryjnej, nie bralibyśmy tego zupełnie pod uwagę. Jednak wysokie ceny lekarstw i zabiegów chirurgicznych u weterynarza, mogą być dla wielu z nas nieosiągalne.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​ludzie codziennie zbierają z powodzeniem pieniądze na operację  swojego kochanego psa lub kota i całą opiekę weterynaryjną w serwisie NaszeFutrzaki, rozpoczynając zbiórkę pieniędzy dla zwierząt. Dzięki finansowaniu przez innych miłośników zwierząt i dodatkowym możliwościom będziesz mógł spędzić mniej czasu na martwieniu się kosztami operacji zwierzęcia, a więcej na skupianiu się na zdrowiu swojego zwierzaka.

przycisk zbiórki pieniędzy

 

 

 

 

Ile kosztuje operacja psa lub kota?

Koszt operacji u zwierzaka różni się w zależności od kliniki i jego stanu zdrowia, ale ogólnie rzec ujmując, koszt wizyty u weterynarza w przypadku pilnej operacji wynosi średnio od 1500 do 5000 złotych. Często jednak osoby najbardziej dbające i kochające zwierzęta domowe, są najmniej przygotowane na pokrycie kosztów drogiego zabiegu chirurgicznego. Często widzimy, jak ludzie organizują zbiórkę pieniędzy na pokrycie kosztów dla swoich przyjaciół i rodziny, zwłaszcza dla osób starszych. Zanim utworzysz zbiórkę pieniędzy, zapoznaj się z naszymi wskazówkami dotyczącymi zbiórki pieniędzy dla zwierząt, aby uzyskać pomoc w opłaceniu operacji zwierzęcia.

 

1. Skorzystaj ze zbiórki online, aby uzyskać pomoc w operacji zwierzęcia

Zbiórka pieniędzy na NaszeFutrzaki pomoże zapewnić Twojemu zwierzakowi potrzebną opiekę. Może także zaoferować przyjaciołom i rodzinie miłą okazję do odwdzięczenia się i okazania wdzięczności za lata miłości i pocieszenia.

NaszeFutrzaki oferuje szeroką gamę zasobów, które pomogą Ci przeprowadzić najskuteczniejszą zbiórkę pieniędzy. Skorzystaj z tych wskazówek, aby zebrać pieniądze na operację zwierzęcia:

Przez lata Twój futrzak dał Tobie i innym członkom Twojej rodziny wiele pięknych chwil i emocji. Najlepszą częścią finansowania społecznościowego jest nie tylko wsparcie finansowe, które otrzymujesz, ale także wsparcie emocjonalne oferowane przez przyjaciół i rodzinę, gdy stawiasz czoła temu wyzwaniu.

 

2. Zorganizuj wydarzenie związane ze zbiórką pieniędzy

Oprócz zbierania pieniędzy w internecie rozważ zorganizowanie wydarzenia związanego ze zbiórką pieniędzy, aby uzyskać pomoc w operacji zwierzaka. Gromadząc wokół Twojej zbiórki na leczenie psa lub kota rodzinę, przyjaciół i osoby z Twojej społeczności, mogą oni zobaczyć na własne oczy, jak bardzo zależy Ci na swoim zwierzaku i jego zdrowiu.

Jednym ze sprawdzonych pomysłów na zbiórkę pieniędzy jest spacery z psami lub kąpiel psów. Poproś przyjaciół i rodzinę, aby przyprowadzili psy do Twojego domu i podzielili się wiadomościami o myciu Twojego psa w sieciach społecznościowych. Przygotuj basen dla dzieci pełen wody i miej pod ręką szampon dla psów lub mydło biodegradowalne. Zamiast płatności poproś ich, aby przekazali datki na Twoją zbiórkę pieniędzy w serwisie NaszeFutrzaki. Więcej inspiracji znajdziesz w naszych pomysłach na wydarzenia związane ze zbiórką pieniędzy .

 

3. Uzyskaj wsparcie od jednej z organizacji pomagającej zwierzętom

Aby zasilić zbiórkę pieniędzy w ramach crowdfundingu, zalecamy zwrócenie się o dodatkową pomoc finansową do organizacji wspierających dobrostan zwierząt. 

Chcesz uzyskać pomoc w finansowaniu powrotu do zdrowia swojego zwierzaka?

Istnieje wiele sposobów na zebranie pieniędzy na operację psa lub kota oraz na koszty opieki, na jakie zasługuje. Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ma zwierzaka potrzebującego pomocy finansowej, możesz rozpocząć zbiórkę pieniędzy na operację zwierząt. Zorganizowanie zbiórki pieniędzy na NaszeFutrzaki na rzecz potrzebujących zwierząt jest łatwe — rozpocznij ją już dziś.

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Najnowsze

Akcesoria dla zwierząt – poradnik zakupowy

10 najpopularniejszych ras psów w 2024

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Prosto z gangu słodziaków - Lubek szuka domu!

Roczny Rydzyk, niekonfliktowa psina do adopcji