powrót do listy

10 pomysłów na szybkie zebranie pieniędzy na leczenie psa lub kota

Potrzebujesz pomocy w szybkim otwarciu zbiórki i zebraniu pieniędzy? A może po prostu szukasz kilku inspirujących pomysłów, które pomogą Ci osiągnąć cele związane ze zbieraniem funduszy?

Jednym z najszybszych sposobów na zebranie pieniędzy jest wciągnięcie ludzi w swoją historię i poinformowanie ich, jak pilna jest Twoja sytuacja. Nasze pomysły na szybkie zbieranie funduszy wskażą Ci właściwy kierunek i pomogą Ci zmobilizować sieć wokół Twojej sprawy.

DODAJ ZBIÓRKĘ

Szybkie zbieranie funduszy jest łatwe dzięki tym 10 wskazówkom:

1. Skoncentruj się na „dlaczego”

Twoja historia zbiórki pieniędzy powinna odpowiadać na pięć kluczowych pytań: kto, co, kiedy, gdzie i dlaczego. Skupienie się na „dlaczego” jest szczególnie ważne. Jeśli powód zbiórki pieniędzy nie jest jasny, ludzie często zakładają, że masz inne opcje.

Spróbuj odpowiedzieć na te pytania podczas pisania historii zbiórki pieniędzy :

  • Dlaczego tak ważne jest, aby szybko zebrać pieniądze na swój cel?
  • Co będziesz w stanie zrobić, jeśli osiągniesz swój cel pozyskiwania funduszy?
  • Dlaczego ważne jest, aby zebrać te pieniądze właśnie teraz?

 

2. Wypisz swoje indywidualne wydatki

Lista wydatków mówi ludziom dokładnie, czego potrzebujesz i dlaczego tego potrzebujesz — a to może pomóc im skupić się na wyzwaniu, przed którym stoisz. W historii zbiórki pieniędzy dołącz szczegółową listę wydatków, na które zbierasz pieniądze. Na przykład, jeśli zbierasz fundusze na operację psa, podaj koszt samej operacji wraz z innymi wydatkami, które poniesiesz, takimi jak transport, leki, rehabilitacja, specjalistyczna dieta. Ludzie szybko zobaczą dokładnie, dlaczego wybrałeś określoną kwotę do zbierania funduszy . Kolejną korzyścią płynącą z takiego postępowania jest to, że pomaga to Twoim zwolennikom dowiedzieć się, jak wiele mogą zmienić i Ci pomóc, przekazując darowizny na Twój cel.

 

 

3. Najpierw skontaktuj się ze swoimi najbliższymi

Aby uzyskać maksymalny efekt, spróbuj udostępnić zbiórkę pieniędzy bliskim przyjaciołom i rodzinie, zanim udostępnisz ją ogółowi społeczeństwa. Dlaczego? Osoby, które nie znają Cię dobrze, rzadziej przekażą darowiznę, jeśli trafią na Twoją stronę zbiórki pieniędzy i nie zobaczą wielu przekazanych już darowizn. Udostępnienie zbiórki pieniędzy rodzinie i bliskim przyjaciołom pomaga zgromadzić pierwsze darowizny, a następnie udostępnić ją innym osobom.

 

4. Dodaj specjalne daty w ramach zbiórki

Wiedza o tym, jak szybko zbierać fundusze, nie zawsze jest intuicyjna, ale istnieją małe sposoby promowania zbiórki pieniędzy, które z pewnością mogą pomóc. Na przykład dodanie specjalnych dat do zbiórki pieniędzy to tylko jeden z wielu łatwych pomysłów na zbieranie funduszy , które mogą wzbudzić zainteresowanie innych. Czy któraś z liczb od 1 do 31 ma symboliczne powiązanie z Twoją zbiórką pieniędzy? Może wiek psa lub kota, na którego zakładasz zbiórkę? Jakaś rocznica lub data urodzin? Zaznacz tę datę w swoim kalendarzu i zorganizuj specjalną zbiórkę pieniędzy w tym dniu. Na przykład poproś wszystkich o przekazanie 10zł w dniu 10tego danego miesiąca i wyjaśnij, dlaczego.

 

5. Docieraj do różnych typów darczyńców

Po udostępnieniu zbiórki pieniędzy bliskim przyjaciołom i członkom rodziny możesz się zastanawiać, jak poprosić o darowizny osoby spoza najbliższych znajomych. Jeśli czujesz się trochę niezręcznie, prosząc o wsparcie finansowe, artykuły w naszym serwisie zawierają wskazówki dotyczące najskuteczniejszych sposobów dotarcia do wszystkich, od bliskich przyjaciół po nieznajomych.

 

6. Wykaż się kreatywnością w sposobie udostępniania zbiórki pieniędzy

Ważne jest, aby często i w odpowiednim kontekście udostępniać zbiórkę pieniędzy, aby potencjalnie zebrać więcej funduszy. Facebook to prawdopodobnie pierwsza rzecz, która przychodzi na myśl, gdy myślisz o udostępnieniu zbiórki pieniędzy. Chociaż Facebook jest użytecznym narzędziem, istnieje również wiele innych sposobów rozpowszechniania informacji o Twojej sprawie. Jeśli nadal nie masz pewności, jak zebrać pieniądze , udostępniając zbiórkę pieniędzy, oto kilka pomysłów:

7. Stwórz ulotki, aby rozpowszechniać informacje o zbiórce pieniędzy w swojej lokalnej  społeczności

Rozpowszechnij informacje o swojej zbiórce pieniędzy w lokalnej społeczności, tworząc ulotki. Ulotki można szybko i łatwo zrobić samemu i wydrukować a potem umieszczać na tablicach ogłoszeń w domach kultury, kawiarniach i innych lokalnych firmach (zawsze wcześniej zapytaj po zgodę na pozostawienie ulotek).

  • Wyślij zdjęcie swojej ulotki do znajomych przez e-mail lub SMS. Przed udostępnieniem upewnij się, że zdjęcie jest wyraźne i czytelne.

 

8. Zorganizuj zbiórkę pieniędzy 

Oprócz tworzenia ulotek, zwiększ informacje o swojej zbiórce pieniędzy, organizując imprezę charytatywną. To da ci możliwość stworzenia silnych więzi z potencjalnymi darczyńcami. Niektóre proste pomysły na wydarzenia obejmują sprzedaż ciast i babeczek, kiermasz rzeczy przekazanych na zbiórkę.

 

9. Utwórz film do swojej zbiórki pieniędzy

Przenieś swoją zbiórkę pieniędzy na wyższy poziom, tworząc film. Podczas gdy zdjęcia mają ogromny wpływ na skuteczność zbiórki pieniędzy, film może jeszcze bardziej zwiększyć zasięg Twojej zbiórki pieniędzy i zwiększyć liczbę darowizn. Co więcej, nie potrzebujesz drogiego sprzętu ani mnóstwa umiejętności wideo, aby nagrać film. Możesz to zrobić używając włąsnego telefonu.

 

10. Publikuj aktualizacje pokazujące, w jaki sposób wykorzystujesz zebrane pieniądze

Aktualizacje to potężne narzędzie do pozyskiwania funduszy, które może sprawić, że Twoi darczyńcy poczują się docenieni, a nawet zwiększą przekazywane darowizny i powturzą wpłatę darowizny na Twoją zbiórkę pieniędzy. Publikowanie regularnych aktualizacji stwarza okazję do przyciągnięcia ludzi do Twojej historii w miarę jej rozwoju. Za każdym razem, gdy dziękujesz wspierającym lub umieszczasz ich w swoich aktualizacjach, inne osoby zobaczą, w jaki sposób mogą być zaangażowane w twoją historię.

Inną ważną funkcją aktualizacji jest pokazywanie ludziom, jak wydajesz darowizny. Wysyłanie powiadomień o zbiórce funduszy do osób wspierających pokazuje im, w jaki sposób ich darowizny pomagają — a to może po prostu zainspirować ich do ponownej wpłaty pieniędzy lub podzielenia się Twoją zbiórką pieniędzy ze znajomym.

Już teraz zacznij osiągać swoje cele związane ze zbieraniem funduszy na potrzebującego futrzaka.

 

Nasze Futrzaki ułatwia zbieranie pieniędzy na to, co dla Ciebie najważniejsze. Jeśli potrzebujesz szybko znaleźć sposób na zebranie pieniędzy, jesteśmy tu dla Ciebie. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, rozpocznij swoją przygodę z finansowaniem społecznościowym już dziś i skorzystaj z naszych wskazówek dotyczących pozyskiwania funduszy .

Czytaj dalej na Nasze Futrzaki:

 

ROZPOCZNIJ ZBIÓRKĘ PIENIĘDZY

 

 

Zdjęcia dzięki:

everydayhealth.com

saveagreekstray.org

the-riotact.com

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Najnowsze

Akcesoria dla zwierząt – poradnik zakupowy

10 najpopularniejszych ras psów w 2024

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Brukselka i Felek, nakolankowe psiaki

Luna - boska, młoda, energiczna suczka!