powrót do listy

Zimowa zbiórka na zwierzaki z Wrocławia

735,00 zł

Cel: 500,00 zł

147%
Wpłać teraz
Co to?
Zbiórka pieniędzy na zwierzaki z wrocławskiego schroniska, a dokładniej - na karmę, koce, zabawki, legowiska i wszelkie akcesoria, jakie im się przydadzą na zimę.

Dlaczego mam coś wpłacić?
Zwierzaki w schronisku są bardzo samotne, więc aby zapewnić im choć ułamek godnych warunków życia, zdecydowałam się zorganizować tę zbiórkę. Nie każdy jest w stanie zaadoptować psa czy kota, ale każdy może dać tę symboliczną złotówkę, aby sprawić, że jakoś życia tych zwierząt stanie się trochę lepsza. Zima to szczególnie ciężki okres dla tych istotek, więc najbardziej zależy mi na zebraniu/zakupieniu koców i legowisk oraz pożywnej karmy.

Kim jesteś, organizatorze zbiórki?
Cześć, znamy się, albo nie. Ale jeśli tu zaglądasz, zakładam, że tak samo jak mi, zależy Ci na pomocy tym zwierzętom. Robię to, ponieważ zwierzęta były i są mi bardzo bliskie. Jeśli w ten sposób im pomogę, sprawi mi to wiele radości i satysfakcji. Nie oczekuję, że będziesz wpłacał tu setki złotych, każdy grosz tak naprawdę ma znaczenie. Od razu zaznaczam, że pieniądze trafią na moje prywatne konto bankowe, więc jeśli mi nie ufasz, nie wpłacaj nic. Jedynie mogę tu napisać, że zebrana kwota co do grosza będzie wykorzystana na zakup materiałów do schroniska, nie mam zamiaru czerpać z tego żadnych korzyści majątkowych.

Czy dać można tylko pieniądze?
Szczerze mówiąc – tak będzie najprościej. Oczywiście mogłabym również zorganizować zbiórkę na rzeczy, które trafią prosto do schroniska, ale nie ukrywam, że dla mnie to spore wyzwanie logistyczne. Większość czasu jestem nieobecna w mieszkaniu, nie miałabym gdzie tego składować, nie mam również czasu na odbieranie rzeczy od ludzi z różnych zakątków. Pieniądze wykorzystam na zakupy i po prostu zawiozę je do schroniska. Jeśli macie zbędne rzeczy do oddania, które się przydadzą zwierzętom – możecie je wrzucić do kontenerów przy schronisku. Link ze spisem rzeczy potrzebnych - https://www.schroniskowroclaw.pl/pomoc-materialna

Jaką kwotę zbieramy?
Wpisana jest minimalna, jaką można wybrać na tym portalu (tj. 500,00 złotych). Jednak osobiście nie zakładam żadnej konkretnej. Jest to pierwsza zbiórka, jaką organizuję i nie mam pojęcia jak wiele ludzi się w nią zaangażuje. Jestem jednak pewna, że jakiej kwoty byśmy nie zebrali, komuś na pewno pomożemy.

Początkowo założona kwota została osiągnięta już pierwszego dnia! Jednak nie poprzestajemy na tym i kontynuujemy naszą akcję :) Zbiórka potrwa prawdopodobnie do końca listopada.

Aleksandra Gosztyła

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 22

Komentarze