powrót do listy

Walka o życie Simby

50,00 zł

Cel: 800,00 zł

6%
Wpłać teraz
Witam.
Mój piesek zachorował na bardzo ciężką chorobę-parwowirozę. Każdy kolejny dzień to tak naprawdę walka o jego życie, ciągle kroplówki, spędzanie całych dni u weterynarza.
Wszystko zaczynało się już w niedzielę kiedy to piesek był smutny, nie chciał się bawić, a jedynie spać. W poniedziałek wieczorem objawy się zaostrzyły, piesek wymiotował bardzo często, rano zaczęła się biegunka z krwią. Weterynarz od pierwszego dnia leczenia podaje mu surowicę, środa i czwartek były spokojne od biegunek, jedynie czasem mu się 'ulewało'. Niestety w piątek znów pojawiła się biegunka. W sobotę piesek już miał przyjmować leki, Pani weterynarz pozwoliła zacząć go karmić, ale niestety sytuacja się skomplikowała.
Bardzo głupio mi Was o to prosić, ale koszty leczenia są bardzo wysokie, tak naprawdę nie wiadomo ile jeszcze to wszystko potrwa, a na dzień dzisiejszy finansowo sytuacja wygląda tak:
Wtorek: 260zł
Środa: 160zł
Czwartek: 174zł
Piątek: 180zł. To już 774zł, a są to 4 wizyty. Wygląda na to, że choroba będzie trwała zdecydowanie dłużej czyli będą to dodatkowe koszty których niestety nie jestem w stanie pokryć ???? Zdrowie pieska jest dla mnie najważniejsze, błagam Was o pomoc

Dagmara Fidor

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 2

Komentarze