powrót do listy

Walka o życie Księżnej

50,00 zł

Cel: 3 000,00 zł

1%
Wpłać teraz
Księżna Kropeczka spędziła sześć długich lat pod jednym z bloków na łódzkim osiedlu Retkinia. Miała być odłowiona z powodu zaćmy na oczach. Okazało się jednak, że w ostatniej chwili uratowaliśmy jej życie. Wycieńczona, wychudzona, siedziała pod jednym z balkonów. Nie miała siły uciekać. Tydzień czasu trwała akcja bezpośredniego ratowania życia. Po tym miała wykonane pierwsze badania. Okazało się, że zamożenie, wyziębienie i zaćma to nie jedyne problemy kotki. W młodości dostawała antykoncepcyjne leki hormonalne, co spowodowało w późniejszym czasie guzy na listwie mlecznej. Działania w kierunkach usunięcia guzów zostały wstrzymane na czas wyprowadzenia kotki ze stanu krytycznego. Najprościej mówiąc kotka była nieoperacyjna. Zostaliśmy poinformowani przez weterynarza o wszystkich możliwościach, ryzyku, kosztach. Podjęliśmy decyzję, że będziemy ratować. Obecnie stan kotki się znacznie poprawił. Jest stabilny.

Potrzebne są kolejne, tym razem bardziej dokładne badania: krwi, płuc, serca, guzów. Dopiero po ich wykonaniu podjęta zostanie decyzja dotycząca sposobu kontynuacji jej leczenia, możliwości wykonania operacji lub jej zaniechaniu.

Bardzo prosimy wszystkich zwierzolubów o wsparcie. Wpłacie choć trochę, na jej badania diagnostyczne. Udostępniajcie, proście w naszym imieniu o pomoc.

Emilia Szumiło

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 1

Komentarze