powrót do listy

Psiaki z Przytuliska w Jedwabnie.

265,00 zł

Cel: 500,00 zł

53%
Wpłać teraz
Drodzy przyjaciele czworonogów
Jesteśmy małym Przytuliskiem w miejscowości Jedwabno, położonej w województwie warmińsko-mazurskim. Malownicza, turystyczna wieś, tu powstało miejsce, do którego trafiają poprzez różne życiowe historie nasi podopieczni z terenu Gminy Jedwabno. Najczęściej zostają porzucone przez swoich właścicieli, inne uciekają a na ogół odnalezienie swojego pupila nie przynosi efektów i trafiają do nas. Mimo ciągłego braku miejsca organizujemy zwierzętom miejsce tak aby każde z nich miało godne warunki do życia. Prowadzimy akcje promujące głównie adopcję ponieważ zależy nam aby każde z tych kochanych zwierząt znalazło swój dom, spokój i poczucie bezpieczeństwa, ponieważ samo nakarmienie psa nie wystarcza. Przytulisko liczy 28 piesków.

Na terenie Gminy Jedwabno, w ciągu całego roku zbiórki pieniążków do puszek w ramach zarejestrowanej zbiórki publicznej o nr 2019/328/KS na portalu Zbiórek Publicznych. Zaczynamy rewolucję w życiu tych zwierząt, kładąc nacisk na ich wygodę i komfort, dlatego aby zrealizować nasze następne marzenia potrzebne są środki.
W planach mamy ogrodzenie zadaszeń, systematyczną wymianę starych bud na nowe, zakup poideł i podajników na karmę, wszelkich akcesoriów (obróż, smyczy, zabawek)
Pragniemy stworzyć miejsce wygodne dla zwierząt i ludzi je odwiedzających. Prosimy o pomoc.Katarzyna Orzechowska

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 9

Komentarze