powrót do listy

Pomóż mi stanąć na łapki mam sprawę do obgryzienia

10,00 zł

Cel: 1 500,00 zł

0%
Zbiórka została zakończona
Kochani darczyńcy,
zwracam się do was w imieniu mojej 3,5 letniej pochorowanej królisi która właśnie tutaj obok mnie leży i zgrzyta zębami na myśl co ja tutaj zaraz nawypisuje, bo ona to jest taka samosia ????
Posłuchajcie kochani postaram się w telegraficznym skrócie, nasza piękniusia uparta Molly od miesiąca żyje z postępującym niedowładem kończyny na nieszczęście wszystkich czterech, czucie głębokie jest ale biedna nie ma nad nimi kontroli i tak leży gdzie ją położymy zależna w 100% od nas (piciu, jedzonko,leki, toaleta) byliśmy u trzech lekarzy obecnie dostaje leki na: Encephalitozoonoza, encefalitozoonoza – pasożytnicza choroba atakująca króliki powodowana przez pierwotniaka Encephalitozoon cuniculi[1][2].
Pasożyty te atakują głównie komórki ośrodkowego układu nerwowego oraz nabłonek kanalików nerkowych, a także makrofagi. Jednakże nie jest zdiagnozowana badaniem bo niestety również do tanich nie należy, równolegle do tego są wątpliwości i podejrzenie czy jej stan nie jest efektem urazu (trzy dni wcześniej miała zderzenie z naszym drugim weteranem kotem) kręgosłupa niestety z badania RTG nie wiele można odczytać niestety TOMOGRAF/REZONANS który jest w stanie wykluczyć lub potwierdzić podejrzenie przekracza nasze możliwości finansowe na ten moment jest to koszt około 1000 zł ???? do tego jeszcze leczenie i koszty transportu. Chcielibyśmy pojechać z nią do kliniki w Bydgoszczy bo tam jeszcze możemy szukać specjalistycznej pomocy razem z rehabilitacją. Na ten moment tyle co mogę powiedzieć na prawdę nigdy nie prosiłam o taką pomoc, nie wiem czy się uda osiągnąć wspólnie ten cel, ale nie mogę patrzeć na nią i nie wiedzieć co mogę zrobić żeby pomóc. Jest to członek naszej rodziny razem z dwoma kotami znajduszkami. Na dzień dzisiejszy chcemy jechać do kliniki Sowa w Bydgoszczy bo tam dają szansę jej wyjścia na prostą niestety sama pierwsza wizyta to już 400 zł proszę więc wszystkich Zwierzolubów o wsparcie, my też razem z mężem zawsze w miarę możliwości wspieramy tych którzy sami nie mogą o siebie zawalczyć, podobno dobro wraca
Z góry serdecznie wszystkim dziękuję w imieniu naszego barankowego królasia❤️

Paulina Buczyńska

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 1

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Komentarze