powrót do listy

Pomoc dla porzuconego pobitego feliksa

150,00 zł

Cel: 700,00 zł

21%
Wpłać teraz
Witajcie Kochani i zarazem wszystkich Was bardzo proszę o pomoc dla porzuconego kociaka o który od wczoraj wabi się Feliks .

Dzień wczorajszy zapowiadał się bardzo fajnie, odwiezienie dzieci do szkoły, po szkole obiecane zakupy i lody, następnie powrót do domu i przygotowywanie urodzin mojej 5 letniej córeczce Sandrze.
Jednak po zakupach z dziećmi i powrocie do domu nasza radość prysła, a serce pękło a jednocześnie.
Na naszej bramie wisiała reklamówka w której coś delikatnie się poruszało, gdy sprawdziłam co jest w środku zamarłam a moja córeczka zaczęła płakać.... We wnętrzu torby zakupowej znajdował się kociak był sparaliżowany strachem, a jednocześnie na każdy dotyk z naszej strony kociak drapał z bólu.

odrazu zabrałam go do weterynarza by mu pomóc, by nie cierpiał i przy okazji jadąc miałam nadzieje że z tego wyjdzie.

Diagnoza Pani weterynarz zapalenie spojówek, a następna że konieczne będzie wykonanie prześwietlenia brzuszka ponieważ jest wyczuwalny guzek w okoliocy brzuszka , kociak dostał krople EUROVET oraz Dechra LUBRITHAL .

Jesteśmy umówieni na piątek na badania krwi i prześwietlenie jamy brzusznej kota.

Dlatego bardzo wszystkich proszę o pomoc, nie potrafie przejść obojętnie obok skrzywdzonego zwierzęcia, lecz moja sytuacja finansowa nie pozwala na pokrycie badań kociaka i leków ktłóre pewnie będzie miał jeszcze dopisane, Moja córecvzka już związała się z kotkiem płacze i pyta czy nie umrze, nie wiem co odpowiedzieć tak maleńkiemu dziecku które bardzo kocha koty.
Proszę o symboliczną złotówkę by uratować Feliksa i zapewnić mu godne życie w kochającym ciepłym domu, jeśli nie możesz pomóc błagam udostępnij nie bądź obojętny na krzywdę . Dobro wraca Kochani <3

Monika Gładysz

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 9

Komentarze