powrót do listy

PNN III stopnia-pomóż Amadeuszowi w leczeniu nerek

410,00 zł

Cel: 1 150,00 zł

35%
Zbiórka została zakończona
Cześć, to znowu my.
Dzięki poprzedniej zbiórce, która przerosła Nasze najśmielsze oczekiwania pod względem szybkości (za którą jesteśmy ogromnie wdzięczni), udało się Nam w jakimś stopniu pokryć koszty pierwszych badań (biochemii, morfologii, badań moczu, echo serca, leków na nerki, badań na tarczycę, badań na krzepliwość krwi, badań SDMA).

Niektóre z Nich na szczęście wyszły dobre (echo serca, krzepliwość - mimo wielu powtórzeń badań, bo wciąż coś wychodziło nie tak).

Niestety, ostatnimi czasy Amadeusz zaczął mniej jeść, był ospały, schudł w bardzo szybkim tempie kilogram (około tygodnia, półtora tygodnia). Zaczął siusiać więcej, a kolejna biochemia i morfologia pod względem poziomu kreatyniny i mocznika znacznie się pogorszyły. Szybki zapis na USG nerek i wyszła diagnoza.

Przewlekła niewydolność nerek III stopnia z hipermineralizacją nerek oraz licznymi torbielami na całych nerkach. Dodatkowo obciążona tarczyca.

Dla mnie Amadeusz jest kimś więcej niż tylko kotem, to członek mojej rodziny. Jest ze mną półtora roku. Mieszkaliśmy sami w Olsztynie, byliśmy zgranym duetem.

Z całego serca pragnęłabym, aby tak pozostało jak najdłużej.
Niestety ta choroba jest nieuleczalna, bardzo możliwe, że jest to wada wrodzona (co dla mnie czyni Amadeusza jeszcze bardziej wyjątkowym).
Kolejne miesiące będą dla Nas najważniejsze.

Właśnie teraz rozpoczyna się Nasza walka o lepsze jutro. Wszystko okaże się na przestrzeni kilkunastu tygodni. Jeżeli wyniki będą z takim tempem się pogarszać jak dotychczas to nie chce nawet myśleć, co to oznacza. Jednakże można tą chorobę delikatnie przystopować.
Musimy walczyć, ja chcę walczyć dla Niego.

Dlatego proszę o pomoc. Stworzyłam tą zbiórkę by Mu pomóc. Koszty leczenia, leków i wizyt będą drogie. Wiedziałam, że posiadanie zwierzaka jest kosztowne. Nigdy mu niczego nie żałowałam. Chciałam, aby miał jak najlepiej. Teraz też pragnę, jednakże, to co Nas czeka będzie bardzo trudne. Specjalna karma dla kotów z tą chorobą, leki, możliwe kroplówki lub dializy.

Jeżeli zatem ktoś jest w stanie pomóc Nam chociażby 1zł. Będę najszczęśliwszą osobą na ziemi. Moja wdzięczność Wam będzie niewyobrażalnie wielka.
Jeżeli dotrwaliście do końca proszę chociaż o to, aby udostępnić tą zbiórkę. Naprawdę to wiele dla mnie znaczy.

Kinga Szajkowska

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 11

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Komentarze