powrót do listy

Pilna pomoc dla Leosia, psa po przejściach.

797,00 zł

Cel: 1 500,00 zł

53%
Zbiórka została zakończona
Witam
Leoś jest z nami 2,5 roku.W tym czasie daje nam dużo radości , okazuje dużą wdzięczność jak na pieska po przejściach, ale do rzeczy.
Leoś przebywał długie lata w schronisku w Raciborzu. Nikt Leosia nie chciał adoptować , taki był wycofany , bał się ludzi a w szczególności mężczyzn , co sami na sobie odczuliśmy jeżdżąc na wizyty zapoznawcze do hotelu w Gliwicach gdzie został przetransportowany. Leoś skradł nasze serca. Pomimo nie małych wątpliwości podjęliśmy decyzję o adopcji Leona i to była najlepsza decyzja. Leoś to piesek o wspaniałym charakterze , zrobił bardzo duże postępy , bez nas nigdzie się nie ruszy. Jesteśmy zmuszeni prosi o pomoc. Niestety okazało się , że nasz pupil zaczął mieć problemy z chodzeniem. Diagnoza lekarska była jednoznaczna, bez operacji Leoś przestanie chodzić. A opis lekarza ortopedy brzmiał tak : CAŁKOWITE ZWICHNIĘCIE STAWÓW NADGARSTKOWYCH , CAŁKOWITE ZERWANIE WIĄZADEŁ , DAWNE ZŁAMANIE KOŚCI PISZCZELOWEJ Z NIEPRAWIDŁOWYM ZROSTEM. LICZNE ZWYRODNIENIA STAWÓW, Załączam zdjęcia RTG .Obecnie Leoś jest po operacji łapy przedniej lewej co ilustrują zdjęcia.


POTRZEBNA JEST KOLEJNA OPERACJA NA ŁAPĘ PRZEDNIĄ PRAWĄ. NIESTETY NIE STAĆ NAS NA JEJ SFINANSOWANIE. KAŻDA ZŁOTÓWKA JEST NA WAGĘ ZDROWIA. WSZYSCY, KTÓRZY MOGĄ PROSIMY O WSPARCIE. Dzięki tej operacji Leoś będzie normalnie chodził i następne lata przeżyje w miłości i bez bólu .
Dzis Leos jest już po operacji drugiej przedniej łapki. Wszystkim i z osobna dziękujemy za wsparcie. Podczas wizyty okazało się, że Leos musi mieć operacje na dwie tylne łapki. Koszt operacji to około 2500zl. Załączam opis ortopedy.

Marta Gustak

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 23

Komentarze

13 lipca 2019 o 10:13

anonim

W Schroniskach powinny być kontrole w całym kraju nie ustalane i nie zapowiadane tylko w ten sposób można skutecznie czuwać nad dobrostanem zwierząt.

Odpowiedz

08 lipca 2019 o 02:54

Schronisko

Leon nigdy nie był bity ani katowany w schronisku. Proszę nie pisać takich oszczerstw na temat schroniska. Był wycofany Ale nigdy żadna krzywda w schronisku mu się nie stała

Odpowiedz

09 lipca 2019 o 08:01

Marta Gustak

Witam
Posiadam inna wiedzę na ten temat ale żeby nie zaostrzac konfliktu skasowałem wrażliwy fragment.

Odpowiedz

01 sierpnia 2019 o 20:00

Schronisko

Skąd taka wiedza ?

Odpowiedz