powrót do listy

Pomóż Wyleczyć Basię - Pilna Operacja Oka Kota

0,00 zł

Cel: 2 200,00 zł

0%
Wpłać teraz
Cześć!
Mój mały kotek niespodziewanie zachorował, aby wyzdrowieć pilnie potrzebujemy zabiegu usunięcia gałki ocznej. Basia jest dla mnie bardzo ważna, dlatego proszę o pomoc w uratowaniu jej życia. Poniżej znajduje się nasza historia.

Ja i siostra kochamy kotki, gdy znalazłyśmy w lesie zabrudzonego i wystraszonego białego malucha musiałyśmy go przygarnąć. Pod naszą opieką szybko wrócił do zdrowia i nabrał sił. Był słodki i pełen życia.
Tak wyglądała Basia jeszcze kilka miesięcy temu:


Pewnego dnia wyszła na ogród i wróciła z bardzo spuchniętym oczkiem. Następnego poranka zamarłam... oko kotka było ogromne, mleczne i wypełnione płynem. Smutek i strach przepełniły moje serce na ten widok:


Wystraszona zabrałam Basię do weterynarza. Dostała leki, po ich stosowaniu oczko zmniejszyło się i nie ropiało, wyglądało jak typowe ślepe oczko. Stan ten trwał tygodniami, kicia zachowywała się jak zwykle. Tuliła się, łapała myszki, bawiła się z drugim kotkiem. Tak wyglądała jeszcze w tym tygodniu:Niestety wieczorem 17.11.23 w piątek zauważyłam, że jej oczko nagle spuchło i wycieka z niego krew...
W sobotę rano gałka oczna dosłownie wyszła na zewnątrz :(
Jestem załamana, nie mogę patrzeć na jej ból.
Wierzę w to, że jest szansa na uratowanie Basi.
Jest silnym kotkiem, nie poddaje się.
UWAGA: zdjęcie jest drastyczne.


Pragnę jak najszybciej odjąć jej cierpienia, ale niestety przez ciężką sytuację rodzinną nie stać mnie na samodzielne sfinansowanie skomplikowanej operacji i potrzebnych badań.

Tak poważnie chora gałka oczna nie nadaje się do leczenia, jedynym wyjściem jest jej trwałe usunięcie. Nie znam kosztów zabiegu, na pewno wyniosą one ponad 1300 zł. Obiecuję dodać faktury, a pieniądze, które nie zostaną wykorzystane na uratowanie Basi oddać na leczenie innego zwierzaka w potrzebie. Wraz z siostrą bardzo prosimy o wsparcie :(

Oliwia Owczarczyk

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 0

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Komentarze