powrót do listy

Nela potrzebuje naszej pomocy

250,00 zł

Cel: 2 000,00 zł

12%
Zbiórka została zakończona
Szanowni Państwo,
jesteśmy niezależną grupą wolontariuszy działających na terenie województwa łódzkiego. Naszą misją jest zapewnienie schronienia, leczenia, wyżywienia, domów tymczasowych oraz domów stałych dla bezdomnych psiaków oraz kotów. Pomagamy również ludziom w potrzebie w mniejszych miejscowościach. Organizujemy zbiórki żywności, umieszczamy ogłoszenia na OLX, przewozimy zwierzaki do nowych opiekunów, sterylizujemy i kastrujemy. Żaden los zwierzęcia nie jest nam obojętny.
I tak o to pod nasze skrzydła trafiła Nela. Przepiękna i kochana kociczka. Jej los jest bardzo smutny. Ma około 7-8 lat. Została oddana, nie chcieliśmy nikogo oceniać, naszym zadaniem było znalezienie jej kochającego opiekuna, bezpieczny dom i stabilizację psychiczna. Stanęliśmy na wysokości zadania, wykonaliśmy mnóstwo telefonów i...udało się! Nela jest bezpieczna. Niestety jest stan zdrowia jest bardzo kiepski. Zaawansowane problemy stomatologiczne, świerzb i FIV to dopiero początek. Czeka ją dalsza diagnostyka i leczenie. Bardzo zależy nam na pomocy nowemu opiekunowi Neli, częściowe pokrycie kosztów badań, wyżywienia, żwirku, zabawek. Chcemy aby kotka swoje ostatnie lata przeżyła godnie, otoczona miłością , aby jej niczego nie brakowało.
Załączamy zdjęcia oraz wyniki badań. Na bieżąco będziemy wstawiać jej zdjęcia, wyniki badań, paragony.
Jeśli los Neli nie jest Ci obojętny - wspomóż :) :)
Liczymy na was!
Nasza strona FB :
https://www.facebook.com/pg/Niezale%C5%BCna-Grupa-Wolontariuszy-Piotrk%C3%B3w-Trybunalski-i-Okolice-103560414605684/posts/?ref=page_internal

Gabriela Królikiewicz

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 8

Komentarze