powrót do listy

Na zakup billboardów aby zakończyć pseudohodowle

175,00 zł

Cel: 22 140,00 zł

0%
Wpłać teraz
Jeżeli jesteś przeciwny nielegalnym hodowlom zwierząt w typie rasy, które niejednokrotnie prowadzone są poniżej jakichkolwiek standardów, w których cierpią niewinne zwierzęta wesprzyj naszą kampanię. Psy w pseudohodowlach najczęsciej przetrzymywane są w małych klatkach, bez dostępu do światła, suczki rodzą przy każdej cieczce, są bardzo wyeksploatowane, zaniedbane, chore. Szczenięta sprzedawane za 400, 500zł jako psy rasowe. Takie pseudohodowle nie są nigdzie zarejestrowane, nie podlegają żadnym wymogom. Jesteśmy stanowczo przeciwni każdym pseudohodowlom.
Niestety jeszcze wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że kupując psa w tak okazyjnej cenie, napędzają dalej ten czarny rynek.
Dlatego od długiego czasu promujemy w internecie hasła przeciwko pseudohodowlom oraz uświadamiamy jak najwięcej osób co to jest pseudohodowla.

Tutaj jeden z naszych artykułów:
https://naszefutrzaki.eu/aktualnosci/kupno-psa-na-co-zwrocic-uwage,220

Tutaj nielegalna pseudohodowla w bloku- psy nigdy nie wyszły na psacer:
https://naszefutrzaki.eu/aktualnosci/nielegalna-hodowla-psow-prowadzona-w-bloku-psy-nigdy-nie-wyszly-na-spacer,173

Takich pseudohodowli jest mnóstwo. Czas ostatecznie to zakończyć.

Wciąż jednak ludzie kupują z pseudohodowli. Dlatego postanowiliśmy wyjść poza internet, chcemy dotrzeć absolutnie do każdego, aby uchronić te biedne zwierzęta i zakończyć w końcu nielegalną sprzedaż.
Chcemy zamieścić jak najwięcej billboardów wzdłuż dróg tranzytowych w Polsce. To najlepsze miejsce na taką kampanię. Dotrze do każdego kto tamtędy przejedzie.
A pseudohodowcom powinno być wstyd patrzeć na taką kampanię. I mamy nadzieję, że niejeden się wystraszy i skończy ten haniebny proceder.
Zrobimy tyle billboardów, na ile uda nam się nazwierać funduszy.
Poniżej wycena jednej z firm:
- billboard prz Zakopiance na 1 rok, miejscowość Lubień, powierzchnia 44m kw. 3tys netto miesięcznie
- billboard pod Zieloną Górą przy drodze expresowej o powierzchni 12 x 6m, powierzchnia 72 m kw 3,5tys netto miesięcznie na czas pół roku dostępna tylko jedna strona billboardu
- billboard na A1 pod Łodzią 108m kw, 4 tys netto miesięcznie na 1 stronie, przy zakupie dwóch strona cena za obie 7 tys netto miesięcznie.
Wykonanie grafiki z wydrukiem ok 2tys netto.

Idealnie byłoby abyśmy mogli zamieścić plakat na wszystkich.
Będziemy szczęśliwyi jeżeli chociaż na jednym.
Poglądowy wygląd billboardów:


Bardzo wszystkich prosimy. Jeżeli to czytasz, jeżeli jesteś przeciwny pseudohodowlom, wpłać prosimy 2zł, tylko tyle- jeżeli zrobi to każdy, kto to przeczyta, z pewnością uda się zebrać środki na kampanię przeciwko pseudohodowlom.

Prosimy również o bardzo dużo udostępnień.

Jeżeli nie udałoby nam się zebrać kwoty potrzebnej na któryś z podanych billboardów, poszukamy innych miejsc w miastach i miasteczkach.


Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy.
Redakcja portalu NaszeFutrzaki.eu

Agnieszka Ratajska

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 10

Komentarze

20 grudnia 2018 o 08:03

Dominika

Bardzo lubię was portal, ale ten tekst nie ma sensu a stawki podane przez was za wynajem billboardów są zawyżone. Ja osobiście kupiłam psa przez internet od osoby prywatnej (hodowcy ZKwP). Chyba coś musicie przemyśleć ...

Odpowiedz

23 grudnia 2018 o 11:57

Agnieszka Ratajska

Pani Dominiko billboardy przy drogach tranzytowych są drogie ale też najbardziej widoczne. Wycenę dostaliśmy od firmy billboard-x. Jezeli nie uda sie tyle zebrac to zrobimy tam gdzie bedzie taniej. A jezeli tez na to nie zbierzemy to zwrocimy darczyncom pieniadze. Pozdrawiamy

Odpowiedz