powrót do listy

Na leczenie Kamy

510,00 zł

Cel: 2 000,00 zł

25%
Zbiórka została zakończona
Kochani dostalismy w końcu fv za leczenie dziewczyny nadal brakuje nam prawie połowa kwoty na obecne wydadki.Łaczna kwota za leki i badania 955 zł
Witamy wszystkich zwierzolubnych,chcących pomóc i wrazliwych na los starych niechcianych ,porzuconych psich sierot. Kama jest z nami od prawie dwoch lat, została zabrana przez nas z gminnej przechowalni jako pies nie adopcyjny. Wyglądem przypominała psa ,obraz nędzy i rozpaczy... który nie jadł dośc długo skóra i kość.( zdjecia po wyżej) Bała się własnego cienia, na nasz widok chowała się do budy, jadła dopiero gdy odchodziłyśmy od jej kojca. Zaczęła nam ufać dopiero po m-cu, gdy zrozumiała, że nikt jej krzywdy nie robi tylko karmi i chce głaskać chudziutkie jej kosteczki. I tak Kama do dziś jest z nami. W miedzy czasie miała usuwaną listwe mleczną, było to przeszło rok temu, także była wysterylizowana.Jest z nami na tyle długo ,że jesteśmy jej bratnią duszą, ufa nam,cieszy się z każdego spaceru, zabaw i razem spędzanego czasu. Jesteśmy z Kamą na dobre i na złe. Kocha nas całą sobą, cieszy się na nasz widok, każda chwila z nami dla niej to super spędzony czas. Kocha każego człowieka,który jest dla niej przychylny. A że jest już starszą sunią dostaje suplementy na stawy i przeciwbólowe. Niestety mijają miesiące a nasza Kama coraz starsza, ostatnio podupadła bardziej na zdrowiu :( miała robione badania całą biochemię i okazało się że odnowiły się jej guzy listwy mlecznej raka złośliwego. Musimy podjąc bardzo ważną decyzję aby nie zaszkodzic Kamie. Zatem prosimy o grosz na leczenie Kamy. Za kazdy datek dla naszej wdzięcznej podopiecznej dziękujemy.
Jak widać na nowych zdjeciach Kamulka czuje się w miarę dobrze, dużo zależy od pogody, gdy jest piękna słoneczna pogoda ,czuje się w miarę dobrze, a gdy pada jest zimno i mglito bywa że Kamulka nie może chodzić,ciężko jej się dopnieść. Chcielibyśmy aby nasza starowinka była i żyła z nami jak najdłużej... Bardzo mocno jesteśmy z nią zżyte a ona z nami. Jesteśmy jej rodziną od zawsze...
Kama bierze silne leki przeciwbólowe, tab na serce oraz tab na stawy i komplet witamin. Cały ten zestaw trzyma ja w całości, choć czasami ma bardzo trudne dni..

Stowarzyszenie Psi Głos

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 25

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Komentarze

22 listopada 2017 o 13:22

Anonim

Jaka jest aktualna sytuacja Kamy?

Odpowiedz

06 stycznia 2018 o 16:59

Stowarzyszenie Psi Głos

Witam, Kamula czuje sę w miarę dobrze jest na lekach przeciwbólowych, leki i syrop na stawy oraz tab na serducho. Stan zdrowia w miare dobry.

Odpowiedz

19 października 2017 o 20:43

Cecylia Zuk

PIESECZKU GROSIK NA DOBRY POCZATEK.

Odpowiedz

19 października 2017 o 22:11

Stowarzyszenie Psi Głos

dziekujemy

Odpowiedz