powrót do listy

Na karmę dla psiaków i kociaków

210,00 zł

Cel: 1 500,00 zł

14%
Wpłać teraz
Mam 3 tygodnie na zebranie 150zł. na transport dla suni, której znalazłyśmy dom.
Musimy pokonać ok. 400km. Baaardzo proszę o wsparcie.
To szansa na lepsze życie dla niej, bez łańcucha i w kontakcie z ludźmi - ostatnie zdjęcie, sunia na łańcuchu. To dla niej.
....................................................................................................................................
Witam, jestem jedną z organizatorek zbiórki.
Pieniążki zbieramy dla osób, które mają przygarnięte zwierzaki, dały im dom, miłość i poczucie bezpieczeństwa. Jednak to nie wszystko. Trzeba je jeszcze nakarmić, zabezpieczyć np. przed kleszczami, zorganizować schronienie (kojec z ciepłą i suchą budą), leczyć. Kto kocha zwierzęta, wie o czym piszę. Najczęściej jest też tak, że serce dla zwierząt otwierają ci, którzy sami mają niewiele. Chcemy wspomagać takie właśnie osoby. Nie chcemy, żeby zwierzaki trafiały do schroniska. Stąd nasza zbiórka. Dla części zwierzaków udaje nam się znaleźć nowe, dobre domki. Nasze prywatne środki, które możemy zaangażować, nie zawsze wystarczają na wszystko. Dlatego, jeśli ktoś może nas wspomóc, będziemy niezmiernie wdzięczni. Można też wspomóc rzeczowo - proszę do mnie napisać, podam aktualne potrzeby i adres do wysyłki. Karma sucha i mokra dla psów dorosłych (mamy pod opieką seniorki, którym już trudniej poradzić sobie z chrupkami) oraz sucha i mokra dla kotów dorosłych.
W sumie wspieramy ok. 30 zwierzaków.
Pomagamy w miejscowościach niedaleko Chełma w woj. lubelskim.
Wiem, że takich zbiórek widzieliście tysiące, ale może uda się i nam znaleźć kogoś, kto zechce pomóc pomagać.
Pozdrawiam, M. K.

P. S.
2.06 - Dzięki podarowanym pieniążkom, za część z nich, zakupiliśmy smakołyki dla kociaków. Dziękujemy raz jeszcze :) W załączeniu zdjęcie paragonu i karmy.
16.10 - bardzo wszystkim dziękuję w imieniu zwierzaków, za okazane serce. Jesteście kochani!

Małgorzata Kochanowska

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 5

Komentarze

31 maja 2019 o 08:51

Małgorzata Kochanowska

Drogi Anonimie, swoją darowizną, sprawiasz nam i naszym podopiecznym ogromny prezent i radość! Z serca dziękujemy za serce. Miłego dnia!

Odpowiedz

30 maja 2019 o 10:20

Małgorzata Kochanowska

Pani Karolino, dziękuję z całego serca! To dla nas bardzo dużo pieniędzy! Nasi podopieczni będą szczęśliwi :) Pozdrawiamy serdecznie, wszystkiego dobrego!

Odpowiedz