powrót do listy

Na cele statutowe Fundacji Nasze Futrzaki w 2024

0,00 zł

Cel: 30 000,00 zł

0%
Wpłać teraz
Nasza misja
Rozwijać pokolenie współczujących młodych ludzi, którzy wprowadzą pozytywne zmiany dla zwierząt, ludzi i świata przyrody.

Edukacja Fundacji Nasze Futrzaki
W naszych działaniach stawiamy na naukę życzliwości, rozwój empatii i kultywowanie współczucia wobec zwierząt, ludzi i świata przyrody. Dzięki naszej działalności młodzi ludzie zdobędą wiedzę i narzędzia umożliwiające dokonywanie bardziej świadomych i społecznie odpowiedzialnych wyborów, które przeciwdziałają problemom w świecie rzeczywistym.

Naturalna miłość dzieci do zwierząt i fascynacja nimi są często jednym z ich najwcześniejszych i najbardziej kształtujących doświadczeń prawdziwej empatii wobec innych. Podejście Fundacji Nasze Futrzaki do humanitarnej edukacji wykorzystuje te doświadczenia, aby pomóc dzieciom rozwinąć współczucie nie tylko wobec zwierząt, ale także ludzi i środowiska. Koncentrujemy się na wzajemnych powiązaniach między wszystkimi żywymi istotami a światem przyrody i zajmujemy się pierwotnymi przyczynami zaniedbań. Dzięki tym działaniom szkoły i społeczności, , odnoszą korzyści, gdy uczniowie zyskują większą świadomość swojej zdolności do pomagania innym i przekładania tej umiejętności na bezpośrednie działania.

Rozwijanie współczucia i empatii
Nasze lekcje edukacji humanitarnej będą pomagać dzieciom rozwinąć empatyczne i współczujące podejście do zrozumienia i komunikowania się z innymi – niezbędną umiejętność w dzisiejszym dynamicznym, napędzanym technologią świecie. Chcemy pomóc uczniom krytycznie myśleć o wpływie ich działań, aby mogli dokonywać sprawiedliwych i humanitarnych wyborów.

Nasza praca
Fundacja Nasze Futrzaki oferuje humanitarne programy edukacyjne dla szkół podstawowych i gimnazjów oraz zasoby dydaktyczne, specjalnie zaprojektowane z myślą o sprawiedliwości społecznej, ochronie zwierząt i ochronie środowiska.

Pomóż nam poprowadzić rewolucję współczucia!
Dołącz do nas, zasilając humanitarną edukację i inspirując aktywizm młodych ludzi . Razem możemy wzmocnić pozycję dziesiątek tysięcy bardziej współczujących przyszłych liderów, którzy spowodują pozytywne zmiany dla zwierząt, ludzi i planety.

Fundacja Nasze Futrzaki, KRS. 0001072547. NIP. 7722434243. REGON. 527074996

Fundacja Nasze Futrzaki

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 0

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Komentarze