powrót do listy

Marzenie - żyć

545,00 zł

Cel: 1 000,00 zł

54%
Zbiórka została zakończona
Nie chcemy oddawać naszego ukochanego kota, nie wyobrażamy sobie tego, ale w tym momencie nie stać nas na jego leczenie, badania i leki.

Jestem Mikuś, jestem młody, wesoły i kochany, ale niestety od jakiegoś czasu choruję :(
Gdyby nie Mikuś, nie prosiłabym Was o pomoc, ale on jest naszym słoneczkiem i chcemy mu pomóc. Post będzie długi, ale będę wdzięczna za przeczytanie. Mam na imię Karolina, mamy z chłopakiem trzy koty i psa. Ze względu na stan zdrowia pracuję w sklepie na pół etatu, mój chłopak w czasie koronawirusa został zwolniony, szuka pracy i pracuje dorywczo na czarno. Dotychczas jakoś sobie radziliśmy, było skromnie, ale byliśmy razem i mieliśmy cudowne zwierzaki. W styczniu nasz kocurek Mikuś zaczął chorować pojawił się krwiomocz, problemy z wypróżnianiem, pozycja bólowa, napięty brzuch. Pojechaliśmy do weterynarza i okazało się, że Mikuś ma w moczu mnóstwo kryształków struwitów i całkowicie zatkane jelita :( Został w klinice, poddano go narkozie, zrobiono lewatywę, badania moczu, dostał zastrzyki przeciwbólowe, rozkurczowe, antybiotyki, kapsułki na rozcieńczenie moczu i zalecenie karmienia dobrą mokrą karmą. Zapłaciliśmy 350 zł, później dodatkowo dokupiliśmy kapsułki za 65 zł, do tego karma urinary. To był dla nas ogromny strzał finansowy, bo dotychczas wystarczyło nam na opłatę mieszkania, rachunków i bardzo skromne jedzenie dla nas i zwierząt (a właściwie głównie dla nas, bo często woleliśmy kupić coś lepszego zwierzakom niż sobie). Niestety problemy Mikusia nawracały. Każda wizyta u lekarza to koszt 150-200 zł. Kolejne kapsułki, kolejna karma specjalistyczna i powoli zaczęliśmy się załamywać, czy damy radę temu sprostać finansowo.
Jestem na etapie szukania pracy na pełen etat, bo zdaję sobie sprawę, że Mikuś będzie musiał być leczony do końca życia.
Do tego czasu bardzo proszę o pomoc wszystkie osoby, bo nie wyobrażam sobie naszej rodziny bez Mikusia.
Karolina Gatnar

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 22

Komentarze