powrót do listy

Linka chce żyć

0,00 zł

Cel: 5 000,00 zł

0%
Wpłać teraz
Jestem Linka, mam prawie 13 lat i od samego poczatku los mnie nie oszczędzał. Jeszcze jako mały kociak musiałam sama szukać sobie domku. Wypatrzyłam starsze małżeństwo, ale Oni mieli juz 3 kotki, które mnie nie akceptowy. Dlatego nie mogli mnie zatrzymać, ale nie wyrzucili mnie, znaleźli mi nowy kochający domek, w którym jestem już ponad 12 lat. Moi opiekunowie nie mieli ze mną lekko -od samego poczatku musieli o mnie walczyć, bo byłam chora, wyczerpana i lekarze nie dawali zbyt wiele szans na przeżycie, ale udało się dzięki wytrwałości i determinacji mojej Pani jestem i jeszcze żyję,i choć jestem jelitowcem i muszę mieć specjalną karmę, do tego prawie nic nie widzę - mam zaćmę na obu oczkach - byłam szczęśliwa.
Niestety - w styczniu zdiagnozowano u mnie mięsaka. Jestem już po pierwszej operacji, ale nie wiadomo, czy usunięto całego guza, ponieważ badanie histopat. potwierdziło, że komórki rakowe były styczne z marginesem z którym wycięty był guz (sięgają granic marginesu).
Dlatego potrzebuję dalszej diagnostyki takiej jak bardzo drogie badanie TK brzuszka i klatki piersiowej oraz badań pozwaljących na wykonanie TK ( morfologia i echo serca, bo do TK będa musieli mnie uspić) a potem kolejnej operacji. Moi opiekunowie zawsze robili wszystko, co tylko możliwe bym ja i moje dwie przyrodnie siostrzyczki, były szczęśliwe i zdrowe, co nie jest takie proste, jedna z moich siostrzyczek jest już po trzech operacjach tylnych nóżek, które w całości sfinansowali nasi opiekunowie, ale widzę, ze teraz coraz częściej są smutni i załamani, bo moje leczenie jest bardzo drogie, Już wydali na mnie ponad 2000 zł, a to dopiero początek leczenia.
Dlatego zwracam się do wszystkich o dobrych serduszkach o pomoc, bym mogła wyzdrowieć i była jeszcze szczęśliwa i bym mogła dawać szczęście moim wspaniałym opiekunom

Proszę, wręcz błagam o wsparcie- nawet najmniejszy datek może zmienić mój los - los Linki

BARBARA Majewska

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 0

Komentarze