powrót do listy

Domy dla bezdomnych kotów

45,00 zł

Cel: 500,00 zł

9%
Zbiórka została zakończona
Cześć, mam na imię Henri i moją misją na 2021 rok jest pomoc kotom z lokalnej społeczności w przetrwaniu mroźnej zimy i zapewnienie im jak najwięcej po zimie. Niedawno przeprowadziłem się do małego miasteczka i widziałem wiele bezdomnych kotów biegających po okolicy, niektóre z nich to zwykłe koty na świeżym powietrzu, ale niektóre są również porzucone przez właścicieli.

Sami mamy kota o imieniu Boogie. Moja partnerka znalazła go w lesie pod koniec sierpnia. Był daleko od jakichkolwiek domów, więc najprawdopodobniej został przez kogoś porzucony i pozostawiony na śmierć. Więc zabraliśmy go do naszego domu i upewniliśmy się, że będzie miał miłość, której potrzebuje. Niestety, problemy zaczęły się od razu, ponieważ miał infekcję ucha, a w ciągu 2 miesięcy miał dwukrotnie infekcję górnych dróg oddechowych, więc był na wielu cyklach antybiotyków i witamin. Po wszystkich tych problemach weterynarz odkrył również, że ma FeLV (wirus białaczki kotów), którego nie można wyleczyć, a ta wiadomość była dla nas bardzo tragiczna. Jednak obiecaliśmy, że zapewnimy mu najlepsze zycie do konca jego kocich dni.

Ratując Boogie i widząc inne bezdomne koty krążące po okolicy, nie mogłem po prostu siedzieć i patrzeć. Dlatego zdecydowałem się upewnić, że te koty są pod opieką i będą w stanie przetrwać zimę.

Ponieważ Boogie miał wiele chorób i jest na bardzo specyficznej diecie, nie byłbym w stanie sam kupić wszystkich rzeczy tym kotom i to jest powód, dla którego zorganizowalem ta zbiorke. Będę bardzo przejrzysty we wszystkich moich informacjach i podzielę się kosztami i płatnościami, które dokonałem.

Planuję zbudować im domy zimowe, które będą składać się ze styropianu, skrzynek magazynowych i słomy.

Zwróć uwagę, że koty na zdjęciu są karmione przez ludzi ze społeczności i nie wydają się głodować, ale bardziej martwię się o ich ogólne samopoczucie. Koty na innych obszarach nie są karmione tak dużo i również potrzebują więcej pożywienia

Pieniądze, które bym stąd otrzymywały, poszłyby bezpośrednio na zakup materiałów oraz zaopatrzenie w żywność i lekarstwa, jeśli to możliwe. Zamierzam skontaktować się z miejscowym weterynarzem, poprosić o radę i postarać się zaopiekować się jak największą liczbą kotów.

Poniżej znajdują się linki do produktów, których prawdopodobnie używałbym:

https://allegro.pl/oferta/sloma-kostka-duza-dla-psa-podloze-sciolka-do-budy-9883527671

https://allegro.pl/oferta/mata-termoizolacyjna-aluminiowa-pianka-alu-3mm-8510203331

https://www.obi.pl/pudelka-do-przechowania/curver-pojemnik-essentials-z-pokrywka-czarny-45-l/p/6262521

Będę:

• Publikowal aktualizacje zdjęć projektu

• Stwórz stronę internetową, na której będziesz mógł śledzić aktualizacje i zobaczyć, dokąd idą pieniądze

• Odpowiedzieć na wszelkie pytania (podam kontakt e-mailowy)

Wielkie dzięki za przeczytanie tego. Jestem wdzięczny za każdą darowiznę!

Przepraszam za bledy, ale nie jestem Polakiem, a ten tekst jest częścią mojej nauki języka :)


Henri Lukk

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 2

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Komentarze