powrót do listy

By wygrać z nowotworem

1 439,00 zł

Cel: 1 400,00 zł

102%
Zbiórka została zakończona
Walczymy z rakiem

Mieliście kiedyś tak, że nagle, w jednym momencie, ziemia osunęła się wam spod nóg? Że nie mogliście wziąć wdechu, a całe wasze ciało i umysł jakby zaczęły zapadać się w ciemną otchłań? To ten moment, w którym weterynarz, patrząc mi prosto w oczy, wypowiedział jedno słowo, które zmieniło wszystko: Czerniak. I ruszyła machina. Badania, badania i jeszcze raz badania. Diagnoza jest jednoznaczna, lekarze nie mają wątpliwości.
Wyniki badań były dla mnie druzgoczące.
Ile walczymy? Prawie 5 miesięcy. I dawałyśmy sobie dzielnie radę. Ale dopadł Nas kryzys. 3 miesiące temu skończyła się moja umowa w pracy, nie przedłużyli mi jej z powodu covida.
Na leczenie mojej czworonożne przyjaciółki wydałam już wszystkie oszczędności a każda wizyta to koszt kilkuset złotych. Obecnie jedynym ratunkiem jest wykonanie badania endoskopowego układu pokarmowego i pobranie wycinków do badania histopatologicznego. Koszt samego badania to 1100 zł. Do tego dochodzą leki, suplementy, kroplówki, wizyty u weterynarza. I nadszedł moment, w którym MUSZĘ prosić o pomoc. Nie jest mi łatwo, ale zwyczajnie MUSZĘ bo w obecnej chwili nie stać mnie nawet na jedną wizytę u weterynarza. Misia ma szansę jeszcze cieszyć się życiem! Jest szansa, że jeszcze spędzimy sobotę na wsi, na łąkach leniuchując i ciesząc się towarzystwem całej rodziny. Jest szansa, że jeszcze spędzimy sobotę właśnie tak, a nie na wielogodzinnych badaniach u wetertnarza... Sprzedam wszystko, co moge, żeby uzbierać choć trochę pieniędzy. Ale bez pomocy osób nie dam rady. Dlatego proszę o wsparcie - nawet najmniejsze, symboliczne.


Magda Kołodziejska

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 30

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Komentarze

28 stycznia 2021 o 12:13

Hejnał

Wsparte. Powodzenia, trzymam kciuki!

Odpowiedz

25 stycznia 2021 o 12:22

Aga, Michał i Tof

Trzymamy mocno kciuki! :)

Odpowiedz