powrót do listy

Buda i karma dla Misia

550,00 zł

Cel: 500,00 zł

110%
Zbiórka została zakończona
Kochani!

Celem zbiórki jest buda oraz karma dla psa Misia. Załączone zdjęcia ukazują jego dotychczasową "budę" w ruinie
Misio jest bardzo dużym psem (nie widać tego na zdjęciu) i potrzebuje budy XXL (obecna jest dużo za mała). Mamy upatrzoną budę na Allegro, która kosztuje 329 zł + koszty wysyłki 55 zł (tutaj link https://allegro.pl/buda-drewniana-ocieplana-dom-dla-psa-legowisko-xxl-i7509563236.html). Za pozostałą kwotę chcemy kupić karmę na zimę. W międzyczasie buda ze zdjęć rozpadła się i została nieudolnie naprawiona przez właściciela, który przywiązał Miśka na krótkim łańcuchu. To nasza pierwsza zbiórka, prosimy o wsparcie, niestety nie mamy wystarczających środków, aby samodzielnie kupić Misiowi dom. Miś mieszka w sąsiedniej wsi, jego właściciel nie zapewni mu lepszych warunków. Dziękujemy za każdą pomoc. W razie pytań, chętnie odpowiemy.

Anna Peczko

Organizator zbiórki

zadaj pytanie

Wpłaty - 16

Komentarze

16 grudnia 2018 o 16:51

PP

Wiecie, co mi się w tym wszystkim podoba, że osoby, które postanowiły pomóc pieskowi i właścicielowi, nie robiły afery i interweniowały w TOZ, aby zabrali pieska, bo nie ma warunków. I tak powinno być. Widzisz starą, wysłużoną budę psa w zagrodzie? Zrób wszystko i wymień na nową! BRAWO WY!

Odpowiedz

13 grudnia 2018 o 13:54

Anna Peczko

Kochani! W imieniu Miśka dziękujemy Wszystkim za Wasze wielkie serca i okazane wsparcie. Cieplutka, nowa buda już do nas jedzie wraz z karmą. Podziękowania znajdą się również na fan page Naszych Futrzaków na Facebooku, tam również umieścimy zdjęcia Misia z nową budą oraz rozliczenie :)

Odpowiedz

14 grudnia 2018 o 19:38

Agnieszka Ratajska

Super! Dziękujemy! Wszystkiego dobrego dla Misia!

Odpowiedz