powrót do listy

Zebrał 450 bezdomnych psów- wspaniale jest widzieć jak biegają i bawią się

Jego miłość do psów doprowadziła do stworzenia ogromnego schroniska dla porzuconych i niedożywionych czworonogów. To miejsce jest ich oazą spokoju i zabawy...

Autor: Nasze Futrzaki, 07.10.2019

 

Oto jeden mężczyzna i ponad 450 szczęśliwych psów (video)

Miłość do zwierząt doprowadziła Sasę Pejčić do stworzenia ogromnego schronienia dla porzuconych i niedożywionych psów w mieście Nisz w południowo-wschodniej Serbii. Ale bądź ostrożny, jeśli użyjesz tutaj słowa „schronisko”, nie jest to miejsce, w którym są one zamknięte w klatkach. Wręcz przeciwnie! To miejsce jest prawdziwą oazą spokoju i zabawy dla tych zwierząt, które mają całą niezbędną przestrzeń do biegania i zabawy!

Jedzenie, radość, przestrzeń i przywiązanie są im dawane bez liczenia, dzięki temu człowiekowi, który nie mógł znieść widoku, nieszczęśliwych, wykorzystywanych, niedożywionych i samotnych zwierząt na ulicach. Tak więc ponad 450 psów jest wykastrowanych i wysterylizowanych, rozpieszczanych obecnie w tych starych, nieużywanych stajniach, które zostały mu udostępnione. Sasa Pejčić, który określa się jako „najszczęśliwszy człowiek w Serbii” , jest wspierany w walce z psią bezdomnością przez amerykańskie stowarzyszenie Harmony Fund, ponieważ nie mógł zrobić wszystkiego sam. Rzeczywiście koszt opieki nad każdym psem wynosi około 14 euro miesięcznie.

Zobacz, jak 450 psów biega i bawi się razem

Stowarzyszenie potrzebuje teraz więcej funduszy, aby móc pomóc wszystkim psom . „Nie możemy zmniejszyć spożycia pokarmu przez psy z powodu braku darowizn i na pewno nie możemy wybrać, które psy karmić” - wyjaśnił Harmony Fund. Obejrzyj wideo i poznaj tego dżentelmena z wielkim sercem i jego budzących grozę 450 przyjaciół!

Historia, która jest miodem na serce!

 

Chcesz widzieć więcej? Polub Nasze Futrzaki na facebooku!

Komentarze

20 grudnia 2019 o 20:28

Anonim

masz najlepsze serce, jesteś dobrym człowiekiem
Hania

Odpowiedz

19 grudnia 2019 o 18:09

czy to jest

dobre rozwiazanie ?psy w stadzie trzymac ? ktore sie rozmnazaja bez kontroli. przezylismy to w Turcji z kotami gdzie kocur atakowa kotke zaraz po porodzie bo bylo tyle kotow

Odpowiedz

04 lutego 2020 o 22:35

Czytaj dokładnie

Psy są wysterylizowane

Odpowiedz

04 lutego 2020 o 13:15

Anonim

Są wysterylizowane i wykastrowane

Odpowiedz

02 lutego 2020 o 21:10

Anonim

Hmm a gdzie jest informacja o tym, że psiaki są kastrowane i nie sterylizowane?

Odpowiedz

20 grudnia 2019 o 11:55

Aaa

Nie przeczytales uważnie. Wszystkie Psy sa wykastrowane i wysterylizowane. Wspaniale miejsce, oby wiecej było takich wspanialych ludzi!!!

Odpowiedz

20 grudnia 2019 o 08:04

Anonim

czytaj ze zrozumieniem..

Odpowiedz

08 października 2019 o 12:08

Anonim

Cudowny człowiek a tak naprawdę to mu bardzo zazdroszczę bo kocham zwierzęta a psy wprost uwielbiam,niestety mogę mieć tylko jednego bo wiadomo emeryturka ,małe mieszkanie ale jak mogę to wspieram schroniska i różne organizacje.

Odpowiedz

20 grudnia 2019 o 13:05

Agnieszka kamkowski

Super czlowiek o dobrym sercu,.oby takich bylo wiecej na swiecie brawo dobry czlowieku

Odpowiedz

Najnowsze artykuły

Nauczycielka opłakuje śmierć kota, wtedy studenci ją zaskakują

9 powodów, dla których twój pies powinien być twoją Walentynką

Ostatnie ogłoszenia

Sunia w typie owczarka pilnie potrzebuje domu

Dixi ... Mała Księżniczka szuka najlepszego domu