powrót do listy

Zbyt słaba by chronić swoje szczenięta, zespół interweniuje by ratować tą rodzinę

Psia mama nie chce się ruszać. Zespół ludzi zdają sobie sprawę, że nie jest sama. Ci bohaterowie zwierząt interweniują, aby uratować tę uroczą rodzinę.

 

Mama odmawia opuszczenia swojej kryjówki, zespół zdaje sobie sprawę, że nie jest sama (wideo)

Personel ośrodka ratowania zwierząt w serbskim mieście Mladenovac otrzymał telefon od rolnika, który powiedział im, że w opuszczonym budynku zauważono psa . Pies był w opuszczonym i częściowo zniszczonym budynku na łące i był w złym stanie. Ale dopiero po przybyciu ratowników zdali sobie sprawę, jak trudna jest sytuacja .

Obserwując tych bohaterów zwierząt w akcji , my, miłośnicy zwierząt na całym świecie, wierzymy, że są ludzie, którzy naprawdę robią niezwykłe rzeczy, aby pomóc naszym potrzebującym futrzanym przyjaciołom i którzy zasługują na wszelkie pochwały. 

Gdy zbliżyli się do zawalonego i opuszczonego budynku, zobaczyli małego czarnego psa. Spojrzała na nich oczami, które mówiły wszystko . Ale ta słaba i zdesperowana psina nie była sama. Gdy  zbliżyli się, zobaczyli, że obok niej jest pięć szczeniąt.

Bohaterowie zwierząt w akcji

Wydawała się spokojna i szczęśliwa, gdy głodne szczenięta zbierały się wokół niej na jedzenie. Oczywiste jest, że była wdzięczna, że ​​ktoś w końcu przyszedł jej pomóc. Uważa się, że pies ma zaledwie dwa lata, a jej młode mają około miesiąca. Odkryli, że psia mama miała ciężką postać choroby , która jest spowodowana obecnością roztoczy, która może prowadzić do utraty sierści i bolesnych ran. 

Obejrzyj wideo, ten zespół wykonał świetną robotę, ratując tą ​​uroczą rodzinę.

 

To cudowny ratunek, nigdy więcej nie będą musieli poznać strachu i niepewności ulicy.

Oto wideo o tej bardzo wzruszającej historii.

 

 

Polub nas na facebooku aby wiedzieć jeszcze więcej. 

 

Komentarze

11 stycznia 2020 o 14:45

Julia

Tę rodzinę*

Odpowiedz

Najnowsze artykuły

Ta kobieta nie może się zdecydować którego psa adoptować więc kupuje całe schronisko

Ich mama zmarła na poboczu drogi. Zrobiliśmy wszystko, by uratować jej szczenięta

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Boluś płacze co noc

Bono-mały, 3-letni, delikatny pies szuka domu!