powrót do listy

Zaginiony od tygodni pies niespodziewanie odnajduje się w schronisku

PIES ZAGINIONY NA KILKA TYGODNI I JEGO WŁAŚCICIEL PONOWNIE SIĘ SPOTYKAJĄ. TO SZCZEGÓLNIE PORUSZAJĄCY MOMENT.

 

Reakcja tego psa wyraźnie pokazuje, jak bardzo zwierzęta nas kochają (wideo)

 

Kiedy pies Ginger przybył do schroniska Front Street Animal Shelter w Sacramento w Stanach Zjednoczonych, personel pomyślał, że uratowali go przed błąkaniem się po ulicy. Ale tak nie było, ponieważ czworonóg wcale nie był psem bezdomnym. Niedawno zgubił drogę i nie udało mu się wrócić z powrotem do domu. Właśnie dlatego wylądował na ulicy, a wkrótce potem został znaleziony przez personel schroniska.

Sytuacja była oczywiście trudna dla właścicielki Imbiru, ponieważ utrata psa jest najgorszym koszmarem każdego właściciela psa . W tych przypadkach, oprócz bólu, jaki może odczuwać człowiek, ważne jest również podkreślenie stresu, jaki przeżywa zwierzę , które nagle zostaje samo w nieprzyjaznym i nieprzewidywalnym środowisku miejskim . Choć sytuacja wydawała się beznadziejna, jej właścicielka Indiana była zdeterminowana, by znaleźć ukochanego psa. Odtąd zaczęła go szukać, przemierzała ulice miasta i zwiedzała sąsiednie domy. Bardzo za nim tęskniła i nikt nie wiedział, gdzie pies mógł się podziać. Z biegiem czasu szanse na jego znalezienie się zmniejszają.

 

Wzruszające spotkanie!

 

Na szczęście utrzymywała również kontakt z lokalnymi stowarzyszeniami i schroniskami.  Kilka tygodni po zniknięciu w końcu udało jej się znaleźć Ginger dzięki ogłoszeniu ze schroniska. 

Wszystko skończyło się dobrze, emocjonującym spotkaniem i było jasne, że Ginger tęsknił za swoją opiekunką. Intensywna i radosna reakcja   tego psa podczas spotkania z jego właścicielem wyraźnie pokazuje, że zwierzęta kochają nas bezwarunkowo! 

 

Obejrzyj wideo, a ich ponowne spotkanie rozgrzeje twoje serce!

Teraz, gdy rodzina jest w końcu ponownie zjednoczona, życzymy im dużo szczęścia

 

Jeśli pewnego dnia stracisz psa , nie trać nadziei. Wybierz się jak najszybciej i jak najczęściej na pieszą wycieczkę po okolicy, wołając i gwiżdżąc do swojego psa. Zadzwoń do różnych osób w pobliżu: przechodniów, sąsiadów i handlarzy. Drukuj plakaty , informuj weterynarzy, urzędy miasta, posterunki policji, stowarzyszenia, schroniska, przewoźników, listonoszy, śmieciarzy, sprzedawców wędrownych ... pozostawiając im również swoje plakaty.

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

 

Komentarze

15 maja 2020 o 14:16

bb

Czipujmy wszytskie zwierzęta.
Odpowiedz

Najnowsze artykuły

Owady w karmie dla psa jako nowa dieta przyjazna środowisku

Karmy dla psów i kotów na bazie owadów- nowy trend w żywieniu zwierząt

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Urocza koteczka czeka na kochający dom!

Krokus, młodziutki, pełen energii, przyjazny