powrót do listy

Weterynarz ratuje przed eutanazją bezdomną sunię w ciąży i jej 12 szczeniąt

Bezdomna i w ciąży trafiła do schroniska, gdzie miała zostać poddana eutanazji. Na szczęście pewien weterynarz dokonał niesamowitego odkrycia.

 

Weterynarz dokonuje niesamowitego odkrycia (wideo)

Jeśli jest jedna rzecz, która sprawi, że twoje serce stopi się, to oczy małego psa. Dodaj do tej mieszanki dwanaście szczeniąt, a twoje serce z pewnością będzie miał więcej niż kilka uderzeń na sekundę. Gracie jest młodym psem, który został przywieziony do schroniska i niestety musiał zostać poddany eutanazji pomimo ciąży z dwunastoma szczeniętami. Dr Matt , miejscowy lekarz weterynarii, zrozumiał i wiedział, że ona potrzebuje pomocy.

Postanowił zabrać ją do jej kliniki, zbadać i uratować przed smutnym losem. Z powodu infekcji lewego oka, która wymagałoby interwencji, wolał poczekać, aż urodzi swoje szczeniaki, zanim spróbuje cokolwiek działać. Ale mała Gracie spodziewała się trzech lub czterech szczeniąt a urodziła ich 12!

Weterynarz zaopiekował się nią, kiedy urodziła. Urocza córka weterynarza, zachwycona szczeniakami przyniesionymi przez tatę do domu, chciała zatrzymać je wszystkie! Żona i dzieci pomogły mu również karmić, pielęgnować i bawić się z ich zabawnymi i owłosionymi nowymi gośćmi.

 

Urodziła 12 szczeniąt

Ponieważ nie był w stanie zatrzymać ich wszystkich, znalazł dla nich uroczy dom. Po sześciu tygodniach Gracie i jedna z jej córek zostały adoptowane przez miejscową rodzinę. Pozostałe cztery kobiety i siedmiu mężczyzn Gracie też zostały szybko adoptowane. Co do Gracie, wydaje się, że jej problem z oczami nie przeszkadza jej bardziej. 

Obejrzyj wideo, to poruszający moment!

 

Film uzyskał ponad 11 milionów wyświetleń. Kiedy zobaczysz, jak nowa mama czule opiekuje się tuzinem szczeniąt, zrozumiesz dlaczego.

 

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Najnowsze

Akcesoria dla zwierząt – poradnik zakupowy

10 najpopularniejszych ras psów w 2024

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Prosto z gangu słodziaków - Lubek szuka domu!

Roczny Rydzyk, niekonfliktowa psina do adopcji