powrót do listy

Uratowany po 10 latach życia w klatce. Zobacz moment, kiedy pierwszy raz widzi łóżko

Pies, który całe życie mieszkał w metalowej klatce, po raz pierwszy zasypia w łóżku. To bardzo poruszający moment, kiedy uświadamia sobie, że nigdy w życiu nie widział czegoś podobnego.

Sunia przez całe życie mieszkała w drucianej klatce, aż do tego momentu. 

12-letniego psa z alergią skórną uratowano z pseudohodowli, w której całe życie spędziła w drucianej klatce.  Żyłaby tak długo, dopóki byłaby w stanie rodzić kolejne szczenięta- to wszystko, na czym zależy osobom prowadzącym pseudohodowle.

Na szczęście ten piesek miał szczęście i mógł opuścić to miejsce i uzyskać opiekę, której tak bardzo potrzebował. Sunia została zabrana do kliniki, aby ją zbadać. Weterynarze zaczęli od kąpieli, a gdy ją czyścili, na całym ciele odsłaniały się rany. Podczas suszenia musieli być ostrożni, aby nie sprawiać jej bólu.

Brzuch i stopy suni były poobdzierane, w niektórych miejscach widać było ślady ugryzień. Weterynarze doszli do wniosku, że psina musiała spędzić 10 lat w drucianej klatce. Szkoda, że ​​to było życie, które zawsze znała , ale 12 lat później nadszedł koniec tej męki. Ustanowiono leczenie i zespół był w stanie przejść do ostatniego etapu akcji ratunkowej: zabrać ją gdzie indziej i zapewnić jej przyjemne życie. 

Sunia została zabrana w inne miejsce, gdzie wolontariusze pokazali jej, jej pierwsze łóżko.

Wzruszający moment!

To moment, który porusza serce, gdy sunia uświadamia sobie, że nigdy w życiu nie widziała czegoś podobnego. Na początku wydaje się być zagubiona w tej wielkiej przestrzeni. Jest niezdecydowana i na początku nie wie, co ze sobą zrobić, ale w końcu kładzie się na mięciutkim legowisku . 

Wiemy, że teraz otrzyma doskonałą opiekę i zostanie przygotowana do nowego życia. 

Żal nam psów i kotów, które trafiają bez własnej woli do pseudohodowli. Ich choroby i trudy życia w skrajnych warunkach powodują ludzie.

Bardzo cieszymy się, że została uratowana z tych tortur, gdzie co cieczkę musiała rodzić kolejne szczeniaki, aby właściciel pseudohodowli mógł zarabiać kosztem jej zdrowia i życia. Módlmy się wszystkie zwierzęta, które wciąż to znoszą i nadal tak żyją.

Na tym świecie są dobrzy ludzie. To wspaniałe, że wiele psów zostało uratowanych!

Komentarze

Najnowsze artykuły

Weterynarz ujawnia co zwierzęta robią chwilę przed uśpieniem

Pies rozpłakał się gdy sprzedano krowę, która go wychowała

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Ta bida od roku siedzi w schronisku

Nie proszę o udostępnienia