powrót do listy

Uratowany pies był tak przygnębiony, że nie chciał się ruszyć przez kilka dni. Dopiero gdy przyszedł do niego chłopiec, pies zrobił coś niesamowitego

Uratowany i przygnębiony pies nie poruszał się przez kilka dni. Dopiero gdy przyszedł do niego mały chłopczyk, pies zrobił coś niesamowitego (video).

RELACJA MIĘDZY CHŁOPCEM A JEGO PSEM JEST PRAWDOPODOBNIE JEDNĄ Z NAJCZYSTSZYCH FORM SZCZĘŚCIA, A TE OBRAZY SĄ TEGO DOWODEM.

Niesamowicie samotny i przestraszony pitbull został uratowany przez wolontariuszy z Nowej Zelandii, którzy widzieli go, gdy próbował jakoś radzić sobie na ulicach miasta. Obawiali się o jego bezpieczeństwo i dlatego postanowili zabrać go do schroniska.

Tam pies był wyjątkowo smutny. Mimo wody, pysznego jedzenia dla psów i ciepłego, wygodnego łóżka do spania zamiast śmieci na obiad i zimnego betonu, na którym można się położyć, piesek nie chciał się ruszać przez kilka dni. Był tak bardzo przygnębiony.

Jedna z wolontariuszek siedziała dwa dni przed jego boksem próbując odzyskać jego zaufanie i zachęcić do jedzenia.

Piesek drżał od czubka nosa do ogona i obawiał się otaczających go nieznajomych mimo, że mieli dobre zamiary.

Piesek warczał co jakiś czas starając się odstraszyć wszystkich od siebie.

Wolontariusze wiedzieli, że temu smutnemu psiakowi prawdopodobnie zdarzyło się coś strasznego w przeszłości i ktoś go skrzywdził.

Wolontariusze chcieli tylko, aby ktoś go adoptował i aby był kochany.

Widok tego smutnego psiaka łamał serce.

Wysiłek wolontariuszki nie przynosił efektu kilka dni.

W końcu poprosiła swojego siedmioletniego syna Zacka, aby przyszedł do schroniska, aby sprawdzić, czy uda mu się zburzyć mur, który piesek zbudował wokół siebie i czynił to wobec dorosłych. 

Rezultat ich spotkania obejrzało prawie 5 milionów ludzi i nietrudno zrozumieć, dlaczego. Pomimo faktu, że ten psiak nie jest jedynym psem, który ma taką historię do opowiedzenia, trudno jest nie poczuć szybszego bicia serca, gdy patrzysz na nich razem. 

To jest taka nadzieja, której po prostu nie można zapomnieć. Obejrzyj wideo, aby zobaczyć, co się stało, kiedy Zack usiadł obok swojej mamy przed boksem pitbulla. Nie uwierzysz w to!

Obecność Zacka wystarczyła, by piesek się rozluźnił i rozkwitł, ponieważ ten chłopiec był synonimem zaufania. Sprawdź moment, w którym piesek pozbył się całego smutku.

 

Przyjaźń pomiędzy zwierzętami i dziećmi to najczystsze i najbardziej kochające rzeczy na tej planecie, a poniższe video jest tego dowodem.

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

50 zwierząt, które zrobiły coś po raz pierwszy i miały najzabawniejsze miny

Mężczyzna znajduje wystraszonego kotka pod ciężarówką i postanawia dać mu dom

Najnowsze zbiórki

35

431,00 zł

Kotek który chce żyć

109

1 635,00 zł

Kotka walczy z śmiercią

Ostatnie ogłoszenia

Malutki staruszek nie przetrwa zimy w schronisku

Szczeniaki husky do adopcji