powrót do listy

Umierająca kobieta mówi ostatnie słowa miłości do swojej papugi po 25 latach spędzonych razem

Umierajaca kobieta żegna się ze swoją papugą po 25 latach wspólnego życia. Prawdziwy ból serca, gdy ptak słyszy ostatnie słowa miłości.

Prawdziwy ból serca, gdy ptak słyszy ostatnie słowa miłości (wideo)

Rodzimy się, żyjemy i odchodzimy. Niektórzy z nas mają szczęście, że mają zwierzaka, z którym mogą dzielić nasze życie . Te fantastyczne stworzenia mogą być błogosławieństwem, mogą także oferować swoim właścicielom bezwarunkową miłość, przyjaźń i wsparcie . Ale ludzie nie są jedynymi stworzeniami, które doświadczają bólu. Ta szara afrykańska papuga spędziła 25 lat z tą kobietą, a ich ostatnie pożegnanie zostało nakręcone w filmie.

Kobieta na tym filmie ma bardzo silną więź ze swoją papugą . Byli najlepszymi przyjaciółmi na świecie. Słodki ptak był uważany za członka rodziny.

 Niestety ta starsza kobieta była chora i przyszedł czas , by pożegnać się ze swoją przyjaciółką . Leżąc na szpitalnym łóżku, jej wierna papuga jest u jej boku, aby z godnością mogli się pożegnać. Ptak traktuje ją z wielką ostrożnością, jakby był świadomy, że jej najlepsza przyjaciółka umiera. Papugi mogą być okrutne, ale ta jest wyjątkowo słodka. Wiemy, że papuga będzie miała trudności z życiem bez ukochanego właściciela, ale to bardzo dobrze, że mogli się tak pożegnać .

Musiała pożegnać się ze swoją przyjaciółką

Bez względu na rodzaj zwierzęcia istnieje więź między człowiekiem a jego zwierzakiem. Kiedy ktoś wokół ciebie umiera, przechodzi okres adaptacji , podobnie jak ludzie. Papugi mogą zachowywać się agresywnie, wykazywać oznaki depresji i przestać jeść. Im dłużej są ze zmarłym, tym trudniejszy będzie okres rehabilitacji.

Chociaż nie było łatwo to oglądać, ich pożegnanie uświadamia nam, jak wdzięczni powinniśmy być za czas spędzany z ukochanymi zwierzętami.

 

 

Komentarze

25 lutego 2020 o 13:46

Anonim

Piękne pożegnanie ze swoim Przyjacielem

Odpowiedz

Najnowsze artykuły

Kobieta wyprowadza psa z balkonu- niebezpieczne zachowanie

Ratownicy dzikich zwierząt ubierają się w paski, aby zostać "matką" dla osieroconej zebry

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Lubiący psy i koty, przyjazny Fart

Młody Orion szuka domu!