powrót do listy

Uchwycili 11-letniego chłopca wtulającego się na ulicy w jedyne co ma: swojego wiernego przyjaciela

Zwierzę domowe jest żywym przykładem czystej miłości, oferującym ci coś wspaniałego każdego dnia, nie oczekując niczego w zamian. Kiedy masz zwierzaka, uczy cię kochać bezwarunkowo, uczysz się wartości lojalności, zaangażowania i wzajemności. Tak jest w przypadku małego chłopca, który został sam na ulicy, ale ma towarzystwo i miłość zwierzaka.

Maria Kabs  jest obywatelką Manili na Filipinach , która za pośrednictwem swojej sieci społecznościowej udostępniła zdjęcia i filmy przedstawiające małego chłopca i jego uroczego zwierzaka, dzięki czemu jej poruszająca historia stała się popularna.

Chłopiec ma na imię  Rommel Quemenales , ma zaledwie 11 lat i mieszka na ulicach Quezon City na Filipinach, a jego historia została całkowicie przeniesiona na sieci społecznościowe.

Mały filipiński chłopiec trzy lata temu adoptował swojego szczeniaka, którego nazwał  Badgi . Znalazł go na ulicy i szukając towarzystwa, postanowił go przyjąć.

Jego rodzice rozstali się, gdy był bardzo młody, został opuszczony bez żadnej pomocy finansowej . Ma starszą siostrę, która mieszka w pobliskim mieście, Rommel zawsze ją odwiedza, kiedy tylko może. Był kilkakrotnie maltretowany przez dzieci lub nawet przez samą policję, kradnąc kilka monet, które udało mu się zebrać.

„Proszę tylko o monety, niczego nie kradnę” - mówi Rommel.

 

Głównym celem Marii Kabs było przybliżenie historii Rommla i uzyskanie w jakiś sposób pomocy, ponieważ stan, w którym żyje maluch, nie jest najwłaściwszy.

 

«Oto niektóre zdjęcia i filmy przedstawiające Rommla z Badgi. - skomentował Kabs w jednym ze swoich postów.

 

Żyjąc na ulicach Quezon, mały chłopiec był sam, ale odkąd ma Badgiego, znalazł przyjaciela, z którym ma świetne towarzystwo , kiedy tylko może, uczy go sztuczek i dobrze się z nim bawi.

Największym marzeniem Rommela Quemenalesa jest powrót do szkoły. Miał tylko okazję dojść do drugiej klasy szkoły, z każdym dniem chciałby zdobyć większą wiedzę. Chce jak najlepiej współpracować, aby mógł wrócić do swojego rodzinnego miasta Bulacan, skończyć studia i zostać aktorem w którymś momencie swojego życia.

 

 

Dzięki wysiłkom wielu ludzi, mały Rommel jest w końcu w swoim rodzinnym mieście, uczęszczając na zajęcia i tworząc lepszą przyszłość ze swoim wielkim psim przyjacielem.

Ten mały chłopiec, niezależnie od wszystkiego, co wydarzyło się w jego życiu, jest nadal pełen miłości i okazuje nam to swoją wielką przyjaźnią, którą zawarł ze swoim psem.

 

Jednym ze sposobów, w jaki Rommel zarabiał na życie, było śpiewanie piosenek, które były modne w jego kraju, możesz zobaczyć go wykonującego utwór, poniżej:

Badgi jest z nim, o nic nie dbając. Nie dba o to, czy mieszka w rezydencji czy tekturowym domu, jedyną ważną rzeczą w tej relacji jest wzajemna miłość, jaka istnieje między nimi. 

Podziel się wzruszającą historią Rommla i Badgi ze swoimi przyjaciółmi!

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Najnowsze artykuły

Legowisko dla psa – jak wybrać to najlepsze?

Owady w karmie dla psa jako nowa dieta przyjazna środowisku

Ostatnie ogłoszenia

Bruno - młody, silny pies

Fado - terrier z krwi i kości