powrót do listy

Ten uroczy szczeniak drzemie ze źrebakiem- obejrzyj ten wyjątkowy moment

TEN MAŁY SZCZENIAK NIE MÓGŁ SIĘ DOCZEKAĆ POZNANIA ŹREBAKA Z FARMY I PRZYTULIŁ SIĘ DO MAŁEGO KONIA, ABY SIĘ ZDRZEMNAĆ.

 

Obejrzyj ten wyjątkowy moment (wideo)

 

Kiedy myślimy o zwierzętach, które się zaprzyjaźniają, zwykle wyobrażamy sobie, że zwierzęta domowe zaprzyjaźniają się z własną rasą lub przynajmniej ze zwierzętami ich wielkości. Ale nie zawsze tak jest, jak widzimy w tym wzruszającym wideo, które krąży w Internecie. 

Przyjaźń między różnymi gatunkami nie jest tak rzadka , nawet jeśli nie widać jej cały czas. W tym podatnym na zagrożenia stanie szczenięcym jest jakaś niewinność, która przekracza bariery i umożliwia rozwijanie szczególnych przyjaźni.

Na filmie widzimy małego szczeniaka, który zaprzyjaźnia się ze źrebakiem . Ten mały szczeniak chętnie spotkał źrebaka z farmy i oba zwierzaki natychmiast się dogadały. Ten film pokazuje szczeniaka przyciśniętego do małego konia, z którzym razem drzemieMały brązowy źrebak leży na zielonej trawie na pastwisku i drzemie po południu. 

Mały brązowo-biały szczeniak, który wygląda jak owczarek australijski, zdołał zakraść się i wtulić między podbródkiem a klatką piersiową źrebięcia. Szczeniak wydaje się być całkowicie zadowolony. Słodki szczeniak leży łapkami do góry i wygląda na to, że ma uśmiech na twarzy. Zanurzony w słońcu szczeniak ociera twarz źrebakiem, najwyraźniej starając się okazać swoją przyjaźń i przywiązanie. Podczas przytulania szczeniak wydaje urocze pomrukiwania.

 

Nie ma nic bardziej uroczego

 

Obejrzyj wideo, łatwo sobie wyobrazić, że ten mały szczeniak i źrebię będą chcieli spędzić jeszcze nie jedną chwilę razem, nawet gdy dorosną.

 

Widok tego małego szczeniaka tulącego się do konia sprawia, że ​​chcielibyśmy po prostu do nich wskoczyć i przytulić oba stworzenia! 

 

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

14-letni chłopiec wskakuje na autostradę by ratować kota wyrzuconego z jadącego auta. Potem zostaje jego tatą na całe życie

Pies przewodnik pomógł niewidomemu i 30 osobom zejść z 78 piętra przez dym i gruz 11 września

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Niewiele czasu nim straci zupełnie wzrok

Całe życie na łańcuchu pomóż jej znaleźć dom!