powrót do listy

Ten mały jelonek zbliża się do małej dziewczynki- jego reakcja jest urocza

Spotkanie tej małej dziewczynki z jelonkiem to prawdziwe szczęście!

Jego reakcja jest urocza (wideo)

Czy jesteś gotowy, aby być świadkiem cudownego zjawiska, jakiego jeszcze nie widziałeś? Jeśli tak jest, musisz spojrzeć na te pocieszające zdjęcia małego jelonka zbliżającego się do małej dziewczynki . Oryginalna historia zaczyna się od tego, jak ojciec cieszy się na świeżym powietrzu ze swoją młodą córką. Spacerując na wolności wydarzyło się coś zupełnie magicznego i nieoczekiwanego: do dziewczynki podszedł mały jelonek i oni natychmiast zostali przyjaciółmi.

 

Zwierzę, mimo że nie jest przestraszone, mimo młodego wieku, szybko zbliża się do dziewczynki. Ze swej natury te stworzenia są niesamowicie nieśmiałe i dzikie, ale ten cudowny jeleń nie wykazywał oznak niepokoju czy strachu. Zamiast tego zwierzę instynktownie powiązało się ze swoim miniaturowym ludzkim towarzyszem . Jak wyjaśnił ojciec dziecka: „Jelonek miał wrodzone wyczucie Mayi i podążał za nią z każdym krokiem. Byli nierozłączni od momentu, w którym się spotkali. Kiedy Maya odwraca się do kamery i uśmiecha się, po prostu niemożliwe jest nie podzielić się z innymi tą radością i wspaniałym przeżyciem.

 

Nieunikniona separacja

Kiedy widzisz takie młode zwierzę, trudno nie martwić się o jego dobre samopoczucie , zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę, że nigdzie nie było jego matki. Brad mądrze założył, że kochające stworzenie potrzebuje matczynej uwagi, a misją Mayi jest pomóc temu wyjątkowo słodkiemu dziecku znaleźć jego matkę. Ich współudział będzie taki, że jelonek podąży za małą dziewczynką wszędzie i pozwoli się przytulić. Ich urocze interakcje są naprawdę pięknym widowiskiem. 

Obejrzyj wideo, tata uchwycił niesamowity moment na wideo, a pamięć o tym spotkaniu jest niezwykle wzruszająca.

 

Pomimo młodego wieku Maya sama zdaje sobie sprawę, że jelonek musi znaleźć matkę i zabrać zwierzę z powrotem do lasu. Według jej ojca Brada łania prawdopodobnie właśnie urodziła i odzyskiwała siły, podczas gdy jej dziecko zaczęło poznawać świat. 

Po kilku minutach źrebię wróciło do matki.

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

14-letni chłopiec wskakuje na autostradę by ratować kota wyrzuconego z jadącego auta. Potem zostaje jego tatą na całe życie

Pies przewodnik pomógł niewidomemu i 30 osobom zejść z 78 piętra przez dym i gruz 11 września

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Niewiele czasu nim straci zupełnie wzrok

Całe życie na łańcuchu pomóż jej znaleźć dom!