powrót do listy

Taksówkarz pozwala Pani zabrać do samochodu 8 psów, które adoptowała

Miłość do zwierząt jest zawsze szlachetnym uczuciem, nawet jeśli może wydawać się nieco przesadna w oczach tych, którzy nie mają empatii wobec zwierząt. Niektórzy nie wyobrażają sobie, że te stworzenia mogą reprezentować członków rodziny. Zwierzęta pomagają wtedy przezwyciężyć samotność i wypełnić życie radością. Dlatego nie powinniśmy być zaskoczeni ani krytyczni wobec tych, którzy decydują się poświęcić swój czas i miejsce w domu psom lub kotom. Przecież to nic złego, prawda?

 

Dzisiejsza historia mówi dokładnie o tym odczuciu dla czworonożnych przyjaciół i dotyczy pewnego miejsca na ulicy w Santa Cruz w Boliwii,. Zdjęcia zostały zrobione przypadkowo przez przechodnia, a później opublikowane w internecie. Teraz są bardzo popularne.

 

Zdjęcia pokazują kobietę, która zdecydowana się adoptować grupę bezpańskich psów. Musi je jakoś zabrac do domu i pyta taksówkarza, czy mogą razem z nią jechać. Nie chodzi tu tyle o kobietę o złotym sercu, ale o dobrego taksówkarza, który pomimo niecodziennej sytuacji zgodził się zabrać wszystkich „pasażerów” samochodem.

Na zdjęciach można zobaczyć zabawną scenę , kiedy ​​8 psów wspina się na tylnie siedzenie samochodu. Zwierzęta wydają się spokojne i zdyscyplinowane, a wszyscy czekają na swoją kolej.

 

Z pewnością nie wszystkim kierowcom zależy na tak niezwykłym transporcie, ale najwyraźniej tym razem przypadkowo spotkały się dwie osoby, które tak bardzo kochają i szanują psy. Teraz ośmiu braci machających ogonem ma nowy dom i „matkę” gotową dać im całą potrzebną im miłość.

Chcesz więcej historii? Polub naszą stronę

Komentarze

Najnowsze artykuły

Zaginiony od tygodni pies niespodziewanie odnajduje się w schronisku

Przeprowadzka- kobieta widząc zaniedbanego psa przywiązanego łańcuchem postanawia go ukraść

Najnowsze zbiórki

3

130,00 zł

Operacja dla JJ

3

115,00 zł

Operacja Ramba

Ostatnie ogłoszenia

Wyrzucili szczeniaki na tory kolejowe

Znaleziono sunie!