powrót do listy

Ta kotka przyjmuje miot osieroconych szczeniąt

TA KOCIA MAMA ADOPTOWAŁA SZCZENIĘTA WKRÓTCE PO TRAGICZNEJ UTRACIE WŁASNYCH KOCIĄT. OPIEKUJE SIĘ NIMI TAK, JAKBY BYŁY JEJ DZIEĆMI.

 

To poruszający moment (wideo)

Kotka Kathryn adoptowała szczenięta wkrótce po tragicznej utracie własnych kociąt . Jest to chyba jedna z najsłodszych rzeczy, jakie widzieliśmy w ostatnim czasie. Zwykle koty i psy są uważane za zaprzysięgłych wrogów. Ale chcemy dać ci kolejny przykład psów i kotów, które mogą być przyjaciółmi lub jak w tym przypadku: uważają się za członka tej samej rodziny.

Kot Kathryn został odkryty w opuszczonym mieszkaniu. Nie był sama, gdy znaleźli ją nowi lokatorzy, którzy mieli się wprowadzić. W rzeczywistości towarzyszyły jej kocięta,  które właśnie urodziła . Zespół ze stowarzyszenia Langebaan Animal Care udał się na miejsce, aby uratować małą rodzinę kotów, ale niestety było już  za późno . Żaden z maluchów nie przeżył , co pogrążyło  Kathryn  w ogromnym smutku. Schronisko zaopiekowało się nią, ale wydawała się mocno przygnębiona i miała tyle miłości do dawania. Kiedy schronisko otrzymało miot osieroconych szczeniąt, stało się coś bardzo ważnego dla Kathryn.

 

Ta kotka z wielkim sercem interweniuje

Instynkt macierzyński szybko się ujawnił! Troszczyła się o nich, myła je, tuliła się do nich, bawiła się nimi i opiekowała czule podczas ich snu. To tak, jakby natychmiast je adoptowała, jakby były jej własnymi dziećmi. Instynkt macierzyński szybko się ujawnił! Nawet zwierzęta mają silny instynkt macierzyński, który Kathryn pokazuje do perfekcji! 

Obejrzyj wideo, nasi czworonożni przyjaciele są zdolni do ludzkich gestów i współczucia, które nas zadziwiają i napełniają emocjami!

 

 

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Porzucony szczeniak bał się innych psów- jego przemiana jest urocza

Ten mały jelonek zbliża się do małej dziewczynki- jego reakcja jest urocza

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

7-letni, energiczny Grubcio szuka domu!

Wyrzucili szczeniaki na tory kolejowe