powrót do listy

Ta kobieta nie może się zdecydować którego psa adoptować więc kupuje całe schronisko

Tak bardzo chciała uratować wszystkie psy, że nie wiedziała którego adoptować. W obliczu tego dylematu- kupiła całe schronisko!

 

Kupuje całe schronisko (wideo)

Wybór psa ze schroniska jest trudny dla każdego. Ale szczególnie trudno było  Danielle Eden, kiedy odwiedziła schronisko dla psów w Izraelu. Tak bardzo chciała ratować wszystkie zwierzęta, że nie wiedziała, którego ma adoptować. 

Więc wybrała je wszystkie. Wszystkie 250! Eden nie jest obca adopcja zwierząt. Jest współzałożycielką Dog Tales Rescue and Sanctuary , centrum ratowania zwierząt w Ontario. Otwarte w 2014 roku schronisko koncentruje się na rehabilitacji psów starszych, wykorzystywanych i niepełnosprawnych, takimi, które zwykle nie znajdują domów. Obiekt położony jest na 50 akrach i oferuje trasy spacerowe, duże ogrodzone wybiegi oraz baseny terapeutyczne dla psów. Psy są również wyprowadzane osiem razy dziennie.

„Danielle i Rob mają własne psy, które znaleźli na ulicy w Izraelu” - powiedziała Clare Forndran, specjalistka w Dog Tales. „Ponieważ oboje pochodzą z Izraela, uwielbiają ratować psy z tego miejsca, które ma dla nich znaczenie.” Ale Danielle Eden uratowała psy przed przerażającymi warunkami ze wszystkich zakątków świata, nie tylko z Izraela. Ale tym razem była w najgorszym schronisku, jakie kiedykolwiek widziała . Nie była przygotowana na to, co tam zastanie. Było tam 250 psów. „Psy dosłownie walczyły o bochenek chleba” - powiedziała Clare Forndran. „Było więcej szczurów niż psów” . Zwierzęta były brudne i walczyły o resztki jedzeniaKażdy  pies był w rozpaczy. Wszyscy żyli w skrajnej nędzy.

Ratunek 250 psom!

W obliczu takiego dylematu było tylko jedno rozwiązanie: kupiła całe schronisko!  Od tego czasu udało jej się przenieść 90 psów w Izraelu, a kolejne 25 zabrano do jej sanktuarium w Ontario. I pozostało 150. 

Celem jest sprowadzenie wszystkich pozostałych psów do Kanady. Jeśli pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, to Danielle Eden jest z pewnością najlepszym przyjacielem psa. Obejrzyj wideo, gdy Danielle przybywa do schroniska… to niesamowita historia pełna miłości!

 

 

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Najnowsze

Akcesoria dla zwierząt – poradnik zakupowy

10 najpopularniejszych ras psów w 2024

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Ostatnie ogłoszenia

Nakolankowa Hania, wesoła, radosna sunia

Dalia - psi anioł cudowna suczka