powrót do listy

Ta dziewczyna postanawia kopać śpiącego psa w brzuch. Bokser dał jej nauczkę. VIDEO

Wiele psów nie odwzajemni się zachowaniom irytujących dzieci ale ten bokser dokonał idealnej zemsty na dziewczynce, która wielokrotnie kopała go w brzuch.

Po stresującym tygodniu nie ma nic lepszego niż pójść na plażę i cieszyć się słońcem leżąc na piasku w pobliżu morza. Szkoda, że ​​czasami młodzi członkowie rodziny nie rozumieją, że być może nawet ich ulubiony pies chciałby odpocząć i cieszyć się ciszą i spokojem! 

Ahhhh cierpliwość psów !!  

Wiele psów jest cierpliwych, jeśli chodzi o zabawę z dziećmi. Małe dzieci mogą być brzydkie, mogą ciągnąć za uszy, jeżdzić na psach jak na kucyku i ciągle je głaskać. Inne denerwują, krzyczą i w przypadku tej małej dziewczynki pchają nogą .

W każdym razie na pewno młoda dziewczyna z tego filmu zapamięta, co się stało, kiedy przeszkodziła swojemu psu w odpoczynku i próbowała zmusić go do zabawy z nią, podczas gdy on próbował zasnąć ...

Karma natychmiast wróciła!

Wiele psów nie odwzajemni się irytującym dzieciom, ale ten pies dokonał idealnej zemsty na dziewczynie, która wielokrotnie kopała go w brzuch.  To, co dzieje się potem, jest zabawne . Pies ma już dość i zaczyna robić typową psią rzecz, która powstrzymuje stopę dziewczyny od dalszego szturchania go w brzuch. 

Nie sądzę, żeby ta dziewczynka chciała wyrządzić jakąkolwiek krzywdę swojemu psu, ale może nie zdawała sobie sprawy, że jej popychanie mogło się wydawać kopnięciem! 

Zdecydowanie bokser spowodował, że tego nigdy nie zapomni!  

Obejrzyj ten film i zobacz jej reakcję.

Ta dziewczyna najwyraźniej nigdy nie słyszała o tym, żeby pozwolić odpoczywać śpiacym psom.

Komentarze

Najnowsze artykuły

Pies zamknięty w piwnicy przez całe życie - patrz, jak wychodzi po raz pierwszy

Dziewczyna daje mężczyźnie ultimatum

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Malutka sunia shih tzu do adopcji

Schronisko tonie,trwa ewakuacja zwierząt