powrót do listy

Szympans ponownie spotyka się ze swoimi rodzicami zastępczymi. Jego reakcja jest wzruszająca

Szympans Limbani został tragicznie odrzucony przez matkę zaraz po urodzeniu . To było głębokie dotknięcie na samym początku jego życia, ale dzięki dwóm osobom, którzy pragnęli zapewnić mu wyjątkową opiekę nie tylko poprzez leki,  dziś jest on silnym, zdrowym i uroczym towarzyszem. 

Mimo, że Limbani mieszka w Miami, Jorge i Tania często go odwiedzają .

Opiekowali się nim przez całą dobę przez pierwsze kilka miesięcy życia, dając mu leki i antybiotyki, ponieważ Limbani zachorował na zapalenie płuc. "Bez interwencji człowieka i nowoczesnej medycyny nie byłoby go tutaj dzisiaj. Tania i Jorge mogą odejść i nie widzieć go przez kilka miesięcy, ale jego reakcja jest zawsze taka sama "  - wyjaśniła Fundacja, pod której opieką znajduje się teraz szympans. 

Wideo ze spotkania Limbani z dwójką ludzi, którzy się nim opiekowali, stało się bardzo popularne i nic dziwnego. Reakcja szympansa jest po prostu urocza. Na początku jest zajęty czymś innym, a potem odwraca się i widzi Jorge'a.

To jest definicja PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI!

Zwierzęta są świadome kto jest przyjacielem a kto wrogiem. Jeśli ludzie byliby dla niego niemili, napewno by o tym pamiętał. Ale Limbani jest wniebowzięty,  gdy widzi swoich starych przyjaciół . Zaczyna pohukiwać, krzyczeć i piszczeć uroczo, po czym wskakuje mężczyźnie w ramiona. 

22-miesięczny szympans rzuca się swoimi owłosionymi ramionami na szyję Jorge i oboje ciepło się przytulają. Po chwili Limbani wypatruje swoją przybraną mamę i rzuca się w jej ramiona. 

Zobacz wideo i zobacz, jak piękna jest ta chwila ... Spowoduje uśmiech na twojej twarzy!

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Pies zamknięty w piwnicy przez całe życie - patrz, jak wychodzi po raz pierwszy

Dziewczyna daje mężczyźnie ultimatum

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Malutka sunia shih tzu do adopcji

Schronisko tonie,trwa ewakuacja zwierząt