powrót do listy

Szympans ponownie spotyka się ze swoimi rodzicami zastępczymi. Jego reakcja jest wzruszająca

Szympans Limbani został tragicznie odrzucony przez matkę zaraz po urodzeniu . To było głębokie dotknięcie na samym początku jego życia, ale dzięki dwóm osobom, którzy pragnęli zapewnić mu wyjątkową opiekę nie tylko poprzez leki,  dziś jest on silnym, zdrowym i uroczym towarzyszem. 

Mimo, że Limbani mieszka w Miami, Jorge i Tania często go odwiedzają .

Opiekowali się nim przez całą dobę przez pierwsze kilka miesięcy życia, dając mu leki i antybiotyki, ponieważ Limbani zachorował na zapalenie płuc. "Bez interwencji człowieka i nowoczesnej medycyny nie byłoby go tutaj dzisiaj. Tania i Jorge mogą odejść i nie widzieć go przez kilka miesięcy, ale jego reakcja jest zawsze taka sama "  - wyjaśniła Fundacja, pod której opieką znajduje się teraz szympans. 

Wideo ze spotkania Limbani z dwójką ludzi, którzy się nim opiekowali, stało się bardzo popularne i nic dziwnego. Reakcja szympansa jest po prostu urocza. Na początku jest zajęty czymś innym, a potem odwraca się i widzi Jorge'a.

To jest definicja PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI!

Zwierzęta są świadome kto jest przyjacielem a kto wrogiem. Jeśli ludzie byliby dla niego niemili, napewno by o tym pamiętał. Ale Limbani jest wniebowzięty,  gdy widzi swoich starych przyjaciół . Zaczyna pohukiwać, krzyczeć i piszczeć uroczo, po czym wskakuje mężczyźnie w ramiona. 

22-miesięczny szympans rzuca się swoimi owłosionymi ramionami na szyję Jorge i oboje ciepło się przytulają. Po chwili Limbani wypatruje swoją przybraną mamę i rzuca się w jej ramiona. 

Zobacz wideo i zobacz, jak piękna jest ta chwila ... Spowoduje uśmiech na twojej twarzy!

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Weterynarz ujawnia co zwierzęta robią chwilę przed uśpieniem

Pies rozpłakał się gdy sprzedano krowę, która go wychowała

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Ta bida od roku siedzi w schronisku

Nie proszę o udostępnienia