powrót do listy

Szczeniak porzucony z powodu niepełnosprawności po raz pierwszy próbuje chodzić

PORZUCONY I POZOSTAWIONY NA ŚMIERĆ Z POWODU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI, MŁODY PIES WKRÓTCE ZMIENI SWOJE ŻYCIE DZIĘKI WSPANIAŁYM LUDZIOM.

Zobacz, jak wstaje! (Wideo)

Choć jego życie zaczęło się źle, wszystko się zmieni - na lepsze - dla Kupidyna , pieska w wieku zaledwie 8 tygodni. Wyrzucony na ulicę jak śmieć przez swoich dawnych właścicieli, został wyjątkowo ocalony przez przechodnia, który usłyszał jego pisk wydobywający się z torby, która miała być jego ostatnim domem. Dowiesz się jednak, że  ten szczeniak nie jest taki jak inni . Wspierany przez The Dog Rescuers, stowarzyszenie ochrony zwierząt w Kanadzie, szczeniak nazywa się Kupidyn. Jego nowe imię nie było trudne do znalezienia przez pracowników schroniska dla zwierząt, ponieważ ma uroczą buźkę w kształcie serca, bardzo ujmującą i słodką osobowość.

Dlaczego miał taki smutny początek? Po prostu dlatego, że urodził się bez przednich nóg. Upośledzenie, które uniemożliwia mu normalne poruszanie się lub samodzielną egzystencję. Jednak, jak pokazuje ten film, Kupidyn jest młodym psem pełnym życia. Po pierwszych trudnych miesiącach życia Kupidyn znalazł się w dobrych rękach. Pod nadzorem stowarzyszenia piesek urósł i rozkwitł. Weterynarz uważa, że ​​Kupidyn jest psem rasy górskiej z Pirenejów i że jego upośledzenie jest genetyczne , a nie wynikiem złego traktowania. Aby ułatwić adopcję małego zwierzęcia, PawsAbility postanowił dać schronienie szczeniakowi: zaoferowano psu protezy w celu zastąpienia brakujących nóg.

Wzruszający moment!

Janice Olynich, protetyk i założycielka PawsAbility, wyjaśniła, że  „trudność Kupidyna polega na tym, że nigdy nie chodził”, dodając, że  „noszenie przez niego protez i chodzenie nie będzie naturalne. , On potrzebuje siły. On potrzebuje równowagi. Musi nauczyć się, czym jest koordynacja. ”  

Kupidyn może podziękować dwóm wybawcom za znalezienie dla niego tak dobrego schronienia, w którym każdy może się nim zająć! 

Obejrzyj wideo, to moment, w którym Kupidyn po raz pierwszy spróbuje chodzić ... chwila, która nas poruszyła!

 

Gdy tylko stowarzyszenie znajdzie idealnych właścicieli dla tego szczeniaka, pozwoli mu odejść.

Ale nie wcześniej, zanim upewnią się, że przyszli właściciele są w stanie zrozumieć specjalne potrzeby ich małego protegowanego!

 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Polub naszą stronę!

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

25 marca 2020 o 19:19

Nathan

Niech go ktoś adoptuje !!!!!!!!!!!

25 marca 2020 o 19:13

zumi03

Przepiękny jest ;c gdybym mogła bym wzięła natychmiast ;c ale mam już pieska 3 lata

Najnowsze

Akcesoria dla zwierząt – poradnik zakupowy

10 najpopularniejszych ras psów w 2024

google.com, pub-8915492416862425, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Ostatnie ogłoszenia

Nakolankowa Hania, wesoła, radosna sunia

Dalia - psi anioł cudowna suczka