powrót do listy

Super konkurs- do wygrania lokalizator psa i kota notiOne

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest portal Nasze Futrzaki i sponsor NotiOne

2. Fundatorami nagród dla Zwycięzcy jest www.notione.com

3. Konkurs trwa od 14 grudnia do 22 grudnia 2018r.

4. Ogłoszenie wyników nastąpi 23 grudnia poprzez opublikowanie ich na portalu www.naszefutrzaki.eu oraz na fan page Nasze Futrzaki

5. Konkurs jest prowadzony za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook.

6. Nagrodą w konkursie jest najnowszy model lokalizatora notiOne wraz dodatkami: limitowaną kieszonką na obrożę, zapasowymi bateriami oraz słodką niespodzianką.

Więcej szczegółów o lokalizatorze znajdziesz tutaj: www.notiOne.com

7. Jury w składzie przedstawiciela portalu Nasze Futrzaki oraz przedstawiciela Notione wybierze 1 najciekawsze zdjecie konkursowe.

8. Aby wziąć udział w konkursie należy pod postem konkursowym zamieszczonym na fan page Nasze Futrzaki, wstawić w komentarzu zdjecie szczęśliwego Futrzaka.

9. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

10. Uczestnik może zamieścić jedno zdjęcie.

11. Uczestnik przystępujący do Konkursu, oświadcza, że zdjecie zamieszczone przez niego w komentarzu pod postem konkursowym jest jego autorstwa, lub posiada prawa do jego publikacji oraz wyraż zgodę na publikację tego zdjęcia na stronach i profilach społecznościowych organizatora i fundatora nagrody.

12. Zwycięzca konkursu zobowiązany jest do przesłania danych do wysyłki nagrody w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu.

13. Warunkiem otrzymania nagrody jest podanie prawidłowych danych do wysyłki. Nagrody nie można przekazać na rzecz osób trzecich ani wymienić na jej równowartość pieniężną.

14. Konkurs ma charakter ogólnopolski, a nagrody mogą być wysłane jedynie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

15.Uczestnik zgłaszając udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 1997 r. Nr.133 poz. 883).

16. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych.

17. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

 

Dla wszystkich naszych fanów mamy specjalny kod rabatowy, aby go otrzymać, przy składaniu zamówienia przez stronę www.notiOne.com, należy wpisać kod: 4ŁAPY, wtedy cena obniży się z 99 na 69 zł.

Jeżeli dodatkowo wpiszesz w komentarz do zamówienia: "kieszonka", otrzymasz gratis specjalną kieszonkę  do mocowania notiOne przy obroży.

Kod rabatowy ważny jest do końca stycznia 2019r.

Komentarze

Najnowsze artykuły

Do schroniska w Krakowie w ciągu jednego dnia trafiło 41 psów. Schronisko prosi o pomoc

Przyjechali uśpić psa bo jechali na wakacje

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Orzeszek-delikatny, malutki piesek na kanapę!

Arnold-mały, kochający i wierny pies!