powrót do listy

Smutny pies schroniskowy myśli, że to kolejny samotny dzień ale jego nowa "mama" czekała już na zewnątrz

Adopcja psa to poważna decyzja i dla większości rodzin to naprawdę NAJLEPSZA decyzja! Psy mogą wiele dodać do naszego życia. Tak wiele psów czeka na swoje domy w schroniskach- zabierajmy je stamtąd do siebie.

Podczas rutynowego dnia znaleziono 5-letniego psa o imieniu Drove, przywiązanego w opuszczonym domu. Został przyjęty do schroniska i szukał nowej rodziny, która go pokocha i go nie zostawi. Jego słodka, spokojna natura i lojalne usposobienie z pewnością sprawiły, że byłby idealnym zwierzęciem rodzinnym, a jednak nikt się nim nie zainteresował aż przez 7 miesięcy!

 

Potem stało się coś magicznego!

Świeżo poślubiona para Morgan i Tyler przyszli szukać nowego psa. Morgan właśnie straciła boksera, który zmarł w wieku trzynastu lat. Para przyjechała do schroniska i właśnie wtedy spotkali się Drove!

To była miłość od pierwszego wejrzenia!

„Kiedy otrzymałam telefon, że możemy go adoptować, byłam tak szczęśliwa, że powstrzymałam łzy” - powiedziała Morgan.

Po zakończeniu wszystkich formalności, Drove trzymał nowe imię -Samson (w skrócie Sammy!), Miał najlepszą w życiu pobudkę! Jego rodzice byli gotowi zabrać go do domu.

 

Pracownik schroniska przypomniał sobie tę cudowną chwilę: „Po prostu spał tak słodko, nie mając pojęcia, że ​​niedługo będzie jechał do domu!”

„Od pierwszej nocy, kiedy przywieźliśmy go do domu, nie opuszcza nas ani na chwilę” - powiedziała Morgan. „Jeśli mój mąż lub ja wstajemy w nocy, aby napić się wody lub opuścić pokój na sekundę, idzie za nami, aby upewnić się, że nigdzie nie wychodzimy.”

 

Cieszę się, że miał drugą szansę na szczęśliwsze życie. Powinien mieć ją każdy pies, który trafił do schroniska.

 

Chcesz więcej historii? Polub naszą stronę

Komentarze

Najnowsze artykuły

14-letni chłopiec wskakuje na autostradę by ratować kota wyrzuconego z jadącego auta. Potem zostaje jego tatą na całe życie

Pies przewodnik pomógł niewidomemu i 30 osobom zejść z 78 piętra przez dym i gruz 11 września

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Niewiele czasu nim straci zupełnie wzrok

Całe życie na łańcuchu pomóż jej znaleźć dom!