powrót do listy

Rodziny adoptują szczeniaki zanim jeszcze je zobaczą. Łzy pojawiają się, gdy tylko wejdą do pokoju

Jedenaście szczeniąt było w rozpaczliwej sytuacji i pilnie potrzebowało osób, które przyjmą je do swoich domów. W ubiegłym roku w Detroit doszło do fali silnych ulew, które spowodowały ogromne powodzie. Niestety bezdomna sunia i jej nowonarodzone szczenięta utknęły w czasie tych powodzi.

Mieszkaniec jednego z osiedli usłyszał płacz maluchów dobiegajacy z pobliskiej posiadłości i miał wrażenie, że jakiekolwiek zwierzęta powodują ten hałas, z pewnością rozpaczliwie potrzebują pomocy. 

Postanowił zadzwonić do najbliższej organizacji pomagającej zwierzętom.

Kiedy wolontariusze przybyli na miejsce, sunia próbowała chronić swoje dzieci ukrywając je w dziurze.

Sunia wykopała dziurę, starając się chronić szczeniaczki przed niebezpieczeństwem z powodu obfitej wody deszczowej. Kiedy przybyli wolontariusze, psiaczki były schowane głęboko w dziurze.

Ratownicy spędzili wiele godzin próbując zwabić sunię z maluchami. W końcu mogli wszystkich zabrać w bezpiecznie miejsce. Kochająca matka była niezdecydowana i na początku im nie ufała ale wkrótce wszyscy zostali uratowani.

Sunia i jej szczeniaczki zostały przewiezione do schroniska, gdzie została im udzielona opieka weterynaryjna, zostały zaszczepione i w końcu nadszedł czas, aby znaleźć im nowe domy.

Schronisko zdecydowało się spróbować czegoś nowego, jeżeli chodzi o proces adopcji.

Po otrzymaniu zgłoszeń od potencjalnych rodzin adopcyjnych, zostały one zawężone do wąskiej grupy osób, będących perfekcyjnym domem stałym.

Po tym, jak znaleziono idealne rodziny, które były w stanie zaangażować się w adopcję psa, zaproszono wszystkie do schroniska.

Każda rodzina była zachwycona, że przyniesie do domu szczeniaczka ale żadna z nich nie wiedziała, którego pieska przyniesie do domu.

Schronisko dało każdej rodzinie numer, który wskazywał kolejność w jakiej wybiorą futrzastego przyjaciela.

Wkrótce sunia i wszystkie jej dzieci weszły do pokoju adopcyjnego a wszystkie rodziny zostały obezwładnione słodyczą i miłością. 

Niektórzy wybierali pieska w oparciu o słodki wygląd, inni ze względu na energię. Bez względu na powody, wszyscy w pokoju przeżywali ogromne emocje.

Każda rodzina znalazła idealne połączenie. Każdy pies został zabrany w kochające ramiona- w tym sunia. 

Proszę podziel się tym z przyjaciółmi i rodziną.

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Brazylijski artysta tworzy legowiska dla zwierząt ze starych opon, które znajduje na ulicach

Poruszające pożegnanie z psem, którego uratowała 17 lat wcześniej

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Załamany 10 miesięczny spaniel w schronisku

Drugi raz w schronisku. Pechowy pies