powrót do listy

Rodzina porzuciła 17-letniego psa, ponieważ "był zbyt stary"

Właściciele są zmęczeni psami z wielu różnych powodów. To smutny fakt, że każdego roku setki psów ląduje w schroniskach dla zwierząt.

Pocieszające jest to, że przynajmniej zostali pozostawieni w bezpiecznym miejscu, gdzie dostają jedzenie i wodę, a nie porzuceni na ulicy czy w lesie.

 

Sunia o imieniu Maddison, została porzucona  - ponieważ była za stara.

 

Maddison miała 17 lat, kiedy została oddana przez swoją rodzine. Jest jednym z setek psów, które znajdują się same i opuszczone w zamkniętym boksie z nadzieją, że znajdą nowy dom.

Petrescuereport.com

Byli właściciele pozostawili następujące informacje o tym starszym psie:

"Moja dawna rodzina, oddała mnie, ponieważ uważali, że za bardzo się zestarzałam.

Powiedzieli, że spędzam większość czasu w domu. Nie okazuję zainteresowania małymi dziećmi. Rozpoczęłam treningi domowe, ale nadal potrzebuję trochę pracy. Ładnie chodzę na smyczy.

Po prostu uczę się jeszcze umiejętności posłuszeństwa. Wydaje mi się, że dobrze dogaduję się z psami i kotami ".

Nowy dom

Niewiele psów żyje 17 lat, ale ci, którzy dorzyją, powinni być w spokojnym i kochającym środowisku, a nie w hałaśliwym schronienisku dla zwierząt z nieznajomymi ludźmi i psami.

Wiadomość o Maddison i jej opowiadaniu stała się bardzo popularna w mediach i po kilku dniach znaleziono dla niej nowy dom.

Jej nowy właściciel zapewni jej miłość i wsparcie, na jakie zasługuje w jej złotych latach.

Porzucony za to, że jest za stary! Niektórzy właściciele nie zasługują na miłość i lojalność zwierzęcia. Maddison jest o wiele lepiej ze swoim nowym właścicielem.

 

Proszę, podzielcie się tym artykułem z innymi, aby oddać hołd zwierzęcym bohaterom, którzy robią tak wiele, aby pomóc naszym futrzanym przyjaciołom żyć lepiej niż dotychczas.

 

Komentarze

09 marca 2019 o 21:05

Anonim

Nie ma słów w ludzkim języku które oddałyby ogrom tego okrucieństwa

Odpowiedz

22 marca 2019 o 00:27

Anonim

Po prostu mowę odejmuje. Jak można coś takiego zrobić najlepszemu i najkochańszemu przyjacielowi. A potem starzy ludzie się dziwią, że na starość zostali odesłani do domu starców i nawet ich nikt nie odwiedza. Zapomnieli, jaki przykład dali wcześniej młodym? Czego teraz mogą oczekiwać?

Odpowiedz

Najnowsze artykuły

Pierwsza pomoc dla zwierząt domowych- nagły wypadek, zadławienie, udar, krwawienie, ukąszenie

Jak przygotować się na przyjęcie kota w domu

Ostatnie ogłoszenia

3 miesięczny szczeniak w schronisku

Złamali jej serce