powrót do listy

Reakcja porzuconego psa w nowym domu jest zbyt urocza aby tego nie zobaczyć

Psy są naprawdę niesamowite. Oferują nam wiele niezapomnianych chwil . Zawsze jest powód do uśmiechu i śmiechu obok nich. I z tym psem właśnie to się dzieje! Psy rasy bernardyn są bardzo popularne, wielkie i jednocześnie bardzo delikatne . 

Cosmo miał dwa lata i ważył 50 kilo, ale schronisko dla zwierząt w Nebrasce w Stanach Zjednoczonych, gdzie był, nie znało jego historii. 

W jego kartotece zauważyli, że pochodził z hodowli i nie bylo powodu, aby go wyrzucić.

 

Po raz pierwszy wchodzi do domu (wideo)

 

Kiedy Jayne po raz pierwszy zobaczyła Cosmo poprzez zdjęcia na stronie schroniska, od razu wiedziała, że ​​chce zabrać go do domu i dać mu miłość, na którą zasłużył. Od pierwszej chwili było oczywiste, że Jayne miała zostać nowym właścicielem Cosmo. 

W końcu nadszedł czas kiedy miał dołączyć do swojej nowej rodziny! Podczas podróży naprawdę czekał, jak widać na tym filmie. W końcu przybył do Jayne, gdzie czekał na wszystkie nowe przygody! Po spotkaniu z rodziną, w tym dziećmi, dwoma innymi psami, Poppy i Grendelem oraz królikami domowymi, Cosmo miał wiele ekscytujących doświadczeń.

Czekały go nowe przygody

 

Od razu się pokochali i naprawdę widać, jak szczęśliwy jest Cosmo, kiedy po raz pierwszy wchodzi do domu . Czekała na niego z niecierpliwością szczęśliwa, kochająca rodzina! Być może najbardziej ekscytującą rzeczą była jednak przeprowadzka do prawdziwego domu, ponieważ Jayne podejrzewa, że ​​Cosmo mieszkał na zewnątrz ze swoim byłym właścicielem. 

Z dużą cierpliwością Cosmo nauczył się wchodzić i schodzić po schodach, wsiadać i wysiadać z samochodu rodzinnego i akceptować smakołyki swoich nowych właścicieli. 

 

Obejrzyj ten radosny film, aby odkryć ten cudowny moment. Coś, co rozgrzeje nasze serca!

 

Czasami jesteśmy tak zajęci wszystkim w naszym codziennym życiu, że zapominamy o otaczającym nas pięknie. Posiadanie zwierzaka w domu przypomina nam o tym i nieustannie daje nam dawkę słodyczy, której potrzebuje każdy człowiek. A jeśli nie masz jeszcze zwierzaka w domu, ten film może sprawić, że będziesz chciał mieć jednego z nich!

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Kobieta wyprowadza psa z balkonu- niebezpieczne zachowanie

Ratownicy dzikich zwierząt ubierają się w paski, aby zostać "matką" dla osieroconej zebry

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Lubiący psy i koty, przyjazny Fart

Młody Orion szuka domu!