powrót do listy

Przerażony pies porzucony w zamkniętej klatce na śmietniku na mrozie

Zawsze jest bolesne, gdy właściciele okrutnie porzucają zwierzęta , ale jest to jedno z najsmutniejszych wydarzeń, jakie widzieliśmy.

Funkcjonariusze w Pittsburghu w Pensylwanii odkryli coś szokującego w zeszłym tygodniu, gdy znaleźli 2-letnią pit bullkę pozostawioną na śmierć w mróz.

Znaleziono ją zamkniętą w klatce i pozostawioną na śmietniku.

 

Biedny pies był bardzo przestraszony, gdy go znaleziono. Według CBS Pittsburgh jest prawdopodobne, że pies był używany do hodowli, zanim został porzucony.

Została przywieziona na Humane Animal Rescue w dzielnicy Homewood, która zapewniła jej opiekę, której potrzebowała kiedy prawie zamarzła na śmierć.

„Zwierzę miało przyzwoity kształt i przyzwoitą wagę” - powiedział Dan Rossi, dyrektor generalny Humane Animal Rescue, CBS Pittsburgh . „Oczywiście miał kilka miotów.”

Pomimo tego, że była w bezpiecznych rękach, pies był wyjątkowo nieśmiały i zdenerwowany.

 

Nie wiadomo, dlaczego pies został porzucony. Pit Bull to bardzo źle rozumiana rasa psów. Są postrzegane jako agresywne, dzięki czemu są zdecydowanie najpopularniejszą rasą psów, która trafia do schronisk .

Mimo tego ten pit bull był niczym innym jak łagodną ukochaną dziewczynką.

"Jest bardzo przestraszona i nieśmiała, ale nie mieliśmy problemów z badaniem jej lub podawaniem jej leków, więc wcale nie jest agresywna ”, powiedział Dan Rossi.

 

Podobno znaleziono właścicieli psów, a funkcjonariusze rozważają oskarżenie ich o naruszenie okrucieństwa wobec zwierząt.

Jeśli właściciele zostaną obciążeni opłatą, pies zostanie objęty opieką w schronisku i ostatecznie wystawiony do adopcji, ale jeśli nie będzie żadnych opłat, pies niestety zostanie im zwrócony.

Ale istnieje solidna argumentacja przeciwko nim. Według WPXI lokalne prawo mówi, że zwierząt nie można pozostawiać na zewnątrz na dłużej niż 30 minut, jeśli temperatura spadnie poniżej 10 stopni lub powyżej 40 stopni. Kiedy pies został porzucony, marznął.

Urzędnicy zapowiedzieli, że jedynym sposobem, aby pies powrócił do pierwotnych właścicieli, jest stwierdzenie, że cała sytuacja była nieporozumieniem.

 

 

Ten biedny pies wygląda jakby miał złamane serce. Naprawdę mamy nadzieję, że ta sytuacja się rozwiąże i ten pies znajdzie szczęśliwy nowy dom, który da jej miłość i opiekę, której potrzebuje.

Podziel się tą historią!

Komentarze

Najnowsze artykuły

14-letni chłopiec wskakuje na autostradę by ratować kota wyrzuconego z jadącego auta. Potem zostaje jego tatą na całe życie

Pies przewodnik pomógł niewidomemu i 30 osobom zejść z 78 piętra przez dym i gruz 11 września

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Bary - malamut mix, duży, kochajacy człowieka

Niewiele czasu nim straci zupełnie wzrok