powrót do listy

Przeprowadzka- kobieta widząc zaniedbanego psa przywiązanego łańcuchem postanawia go ukraść

WIDZĄC TEGO PSA PRZYKUTEGO I WYKORZYSTYWANEGO PRZEZ ROK, KOBIETA DECYDUJE SIĘ GO NAKARMIĆ I PRÓBUJE GO UKRAŚĆ, ALE AKCJA NIE POTOCZY SIĘ DOKŁADNIE TAK, JAK ZAPLANOWAŁA.

Laura Seymour , miłośniczka psów, widziała przykutego psa na podwórku domu. Zszokowana jego zaniedbanym stanem nie mogła przejść obojętnie. Kiedy Laura zbliżyła się do ogrodzenia, nie była pewna reakcji dużego psa Akity, ale ku jej zaskoczeniu nie okazał żadnej formy agresji, wręcz przeciwnie, wydawał się być zachwycony, że ma niezapowiedzianą wizytę.  Bardzo szybko oboje zostali przyjaciółmi . Ale Laura bardzo martwiła się o warunki życia psa.

Jego futro było bardzo brudne i pokryte błotem i wyraźnie spędził noc na zewnątrz w wykopanej dziurze, która miała służyć za jego budę. Wprawdzie u jego boku umieszczono dwie miski, ale obie były puste i nie sposób było stwierdzić, kiedy ostatnio napełniono je wodą lub jedzeniem.

Wizyty Laury stały się częstsze , kilka razy w tygodniu, młoda kobieta przychodziła, aby zobaczyć, jak pies się czuje i dać mu wodę i jedzenie.

Pies zaczął rozpoznawać jadący samochód Laury, co sprawiło, że Laura wyprowadziła stamtąd psa. Bez względu na koszt, musiała go stamtąd zabrać, ale sytuacja nie wydarzyła się dokładnie tak, jak oczekiwała.

 

Bardzo szybko oboje zostali przyjaciółmi

 

„Myślę:„ O mój Boże, muszę wziąć tego psa. Będę musiał go ukraść, muszę coś z tym zrobić. Potem mówię sobie: „Nie, nie pójdę do więzienia za tego psa”. " Mówi Laura. Najpierw decyduje się skontaktować z punktem pomocy dla zwierząt, ale ci po przeprowadzeniu dochodzenia oświadczają, że właściciele Takii dostarczający mu żywność i wodę, nie ma zatem  wystarczających powodów do interwencji. 

Zdezorientowana wiadomościami kobieta odmówiła poddania się i wyjaśnia, że ​​miska Taki prawie zawsze jest pusta. Następnie decyduje się poznać psa i zachować więź. Rok odwiedzin, niezależnie od tego, czy padało, czy było upalnie pies był zawsze na zewnątrz ta kobieta do niego przyjeżdżała.

Po jakimś czasie warunki bytu psa znacznie się pogorszyły i wreszcie, właściciele, którzy nie dali mu odpowiedniej opieki, mogli zostać pozbawieni opieki nad psem.

 

Obejrzyj wideo i zgadnij, kto natychmiast zaproponował adopcję? Teraz Takia i Laura mają szczęśliwe dni razem. 

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Owady w karmie dla psa jako nowa dieta przyjazna środowisku

Karmy dla psów i kotów na bazie owadów- nowy trend w żywieniu zwierząt

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

Urocza koteczka czeka na kochający dom!

Krokus, młodziutki, pełen energii, przyjazny