powrót do listy

Prosty i szlachetny gest kobiety wobec bedomnego psa marznącego na dworze

Poruszający gest! (Wideo)

W Turcji kamera monitorująca zarejestrowała scenę, która była banalna, ale pełna empatii. Widzimy bezpańskiego psa leżącego przed sklepem, a potem młodą kobietę, która staje obok zwierzęcia.

Myślała, że ​​nikt nie patrzy. Ale myliła się.

 Czasami tak mało wystarczy, aby trochę poprawić codzienne życie psa, którego  życie nie było delikatne . Może jest to nie tylko prosta rzecz ale też coś, co zainspiruje innych i zmusi ich do wyrażenia większego współczucia wobec bedomnych zwierząt .

Ostatnio  kamera monitorująca  umieszczona przed wejściem do kawiarni w  Zonguldak , mieście w północnej Turcji, uwieczniła szczególnie wzruszającą scenę . Przed wejściem do lokalu leżał bezdomny pies. Biedny czworonóg znalazł to miejsce wtedy, gdy dzień był  zimny i deszczowy . Video pokazuje  młodą kobietę wychodzącą z kawiarni i szykującą się do rozłożenia parasola. Wtedy zauważyła zwierzę. Potem postanawia się zatrzymać, a nie  iść jak większość ludzi .

Wzruszająca scena!

Po kilkukrotnym spojrzeniu na zmarzniętego psa, zdejmuje  szalik   kładzie go na psie,  aby  mógł się  trochę rozgrzać, zanim pójdzie dalej. Tą osobą była  Duygu Elma . Kilka dni później film został opublikowany w sieciach społecznościowych. Znajomy  Duygu  ją tam rozpoznał. Dała już nadzieję wielu ludziom, upewniając się, że  dobro wciąż istnieje  i że możemy pomóc zwierzęciu na ulicy, nie oczekując niczego w zamian. 

Obejrzyj film, młoda kobieta otrzymała wiele świadectw sympatii i wdzięczności, które bardzo ją zaskoczyły.

Było tak zimno. Nie mogłam znieść myśli, że tak drży. "

Teraz mam nadzieję, że ten pies spotkał innych ludzi z wielkim sercem, aby pomóc mu jeszcze bardziej i przyjąć do swojego domu!

 

 

Udostępnij ten post aby pokazać jak niewiele potrzeba aby pomóc bedomnym zwierzętom.

Komentarze

Najnowsze artykuły

Owady w karmie dla psa jako nowa dieta przyjazna środowisku

Karmy dla psów i kotów na bazie owadów- nowy trend w żywieniu zwierząt

Najnowsze zbiórki

Ostatnie ogłoszenia

5-letni, wesoły Kimi do adopcji!

Bielusi jak śnieg, z uroczymi piegami