powrót do listy

Pracownik potajemnie opiekował się bezdomnym psem, dopóki szef go nie odkrył i nie zaczął działać

Pracownik Home Depot w Meksyku odkrył przed sklepem bezdomnego szczeniaka. Biedak wyglądał na przerażonego, a jego blizny były wyraźnym znakiem, że spędził bardzo trudny czas na ulicach.

Młody człowiek, którego nazwisko nie zostało ujawnione, wiedział, że powinien mu pomóc, ale nie był pewien, jak zareagują na to jego szefowie. Aby chronić swoją pracę, postanowił pomóc mu potajemnie, a wraz z upływem tygodni zawarł bardzo szczególną przyjaźń.

Futrzany przyjaciel był trzymany na zewnątrz firmy Home Depot z kocem i jedzeniem, które przyniósł mu jego nowy opiekun- pracownik tej firmy . Wydawało się, że wszystko idzie świetnie, ale pewnego dnia mały piesek zrobił śmieszny dowcip i wszyscy w sklepie dowiedzieli się o jego istnieniu . Jak każdego dnia jego przyjaciel przyniósł mu jedzenie, a potem zaczął wracać do biura.

Nie pomyślał nawet,  że futrzak podąża za nim, jak gdyby nic się nie stałoNa szczęście młody obrońca zwierząt nie wpadł w kłopoty. Wszyscy bardzo się w nim zakochali i postanowili nazwać go Silicon.

Kilka tygodni później szefowie zakładu podarowali mu piękny domek i oficjalnie powitali go w zespole roboczym. Teraz ten wspaniały pies jest pewien, że niczego mu nigdy nie zabraknie. Dni psa na ulicy były tak ciężkie, że mały futrzak wciąż czuje się bardzo przestraszony, gdy podchodzi do człowieka, którego nie zna.

Na szczęście ma teraz cierpliwość i miłość wszystkich pracowników i czuje się coraz bardziej pewny siebie i szczęśliwy. Silicón to profesjonalny szczeniak z bardzo napiętym harmonogramem. Czasami cały dzień spędza na warsztatach dla dzieci, gdzie pomaga podnosić świadomość na temat dobrego traktowania zwierząt.

Innym razem poświęca się byciu najlepszym ze wszystkich strażników, a kiedy ma czas, drzemie w dowolnym zakątku sklepu . Bez względu na to, jaką pracę wykonuje, słodki piesek z dumą nosi swój mundurek.

Ta akcja ratunkowa miała głęboki wpływ nie tylko na życie Silicona. Wiele badań wykazało, że posiadanie zwierzaka w biurze pomaga poprawić morale i produktywność pracowników . W końcu co może pójść nie tak w miejscu, w którym jest szczęśliwy szczeniak?

Nie ma nic piękniejszego niż dawanie nowego życia psom z ulicy. Udostępnij tę historię, aby opublikować wspaniały przykład zachowania pracowników tego sklepu.

 

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Najnowsze artykuły

Jak sobie poradzić ze stratą psa

Najmądrzejszy pies na świecie

Najnowsze zbiórki

24

365,00 zł

Pogryziony pies

0

0,00 zł

Pilna operacja

Ostatnie ogłoszenia

Niewielka piękność - Kulka szuka domu

Daktylek - nieduży, roczny, wychowany