powrót do listy

Powrócił do schroniska po adopcji. Jego reakcja złamie ci serce!

SERCE SZCZENIĘCIA ZOSTAJE ZŁAMANE PO POWROCIE DO SCHRONISKA. PO PRAWIE 10 MIESIĄCACH ŻYCIA W SCHRONISKU ZACZYNAŁ ODCZUWAĆ DEPRESJĘ. POTEM SZCZĘŚLIWIE ZOSTAŁ ADOPTOWANY. TERAZ ZNOWU JEST W SCHRONSKU.

Jego reakcja złamie ci serce! (Video)

Czasami promyk nadziei może ciężko ciążyć na duszy. Tak stało się z bezdomnym psem, który nie przestał płakać po tym, jak został adoptowany, ale wrócił do schroniska kilka dni później. Juice to mieszanka Bullmastiff, przytulna i kochająca, ale długoletnia rezydentka w Montgomery County Animal Services & Adoption Center . Spędziła 10 miesięcy w boksie schroniska. Przez długi czas Juice był przykładem psa, który był w stanie poradzić sobie ze stresem życia w takim miejscu. Ale miesiąc temu zaczęło się to zmieniać i pies zaczął tracić pewność siebie .

Potem został adoptowany i wszyscy skakaliśmy z radości! 

Po kilku dniach wrócił do swojego boksu bardziej zestresowany niż kiedykolwiek. Personel zaczął zauważać, jak płacze, dyszy i krąży po boksie.

 Jeden z pracowników zabrał go do domu, aby dać mu przerwę od schroniska i spróbować pomóc mu się zrelaksować. Ale kiedy przyniosła go rano i włożyła z powrotem do boksu, zaczął znowu płakać. I nie przestawał cały dzień.

Zaczął płakać!

Życie w schronisku nie jest życiem i obawiamy się, że Juice zaczyna się gubić. "Film z tego rozdzierającego dnia był podzielony przez schronisko w błaganiu, by ktoś dał Juice dom, którego wyraźnie pragnął. 

Film był udostępniany kilka tysięcy razy.

Kilka dni później Juice znalazł idealną rodzinę właśnie dla niego, a jego podekscytowanie, że w końcu posiadanie domu było niezaprzeczalne. Po 10 miesiącach i 3 dniach w schronisku; dziesiątki piłek tenisowych i pluszaków; setki posiłków, spacerów i przytulanek z naszymi pracownikami i wolontariuszami; tysiące akcji; i setki tysięcy odsłon video .... W KOŃCU POJAWIŁ SIĘ DOM! "- tak schronisko ogłasiło dobrą nowinę.

Na całym świecie jest wiele psów takich jak Juice, wciąż czekających na miejsce, które można nazwać domem. Proszę adoptuj psa lub kota lub podziel się tym artykułem na Facebooku, aby pomóc innym zwierzętom.

 

Komentarze

Najnowsze artykuły

Porzucony pies leżał na ziemi i czekał aż jego rodzina wróci

Kobieta znalazła koło rzeki roztrzęsionego psa, który miał przywiązany 13kg cieżar do szyi

Ostatnie ogłoszenia

Gnomik-mały, przyjazny piesek!

Cuki-przyjazna sunia czeka na dom 9 lat!